3
21:25

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλό σας βράδυ.

21:24

Αποθεώνονται οι παίκτες του Άρη από 250 οπαδούς τους, που είναι στο πέταλο των φιλοξενούμενων στην Τρίπολη.

21:23

Μεγάλη νίκη για τον Άρη, που έκανε διαχείριση στο β' ημίχρονο. Μόνο κουβαλούσε μπάλα ο Αστέρας στο δεύτερο μισό του ματς επί της ουσίας.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αστέρας Τρίπολης - Άρης 0-3.

21:19

90'+1: Κόρνερ για τον Άρη με τον Φετφατζίδη, εύκολα μαζεύει ο Παπαδόπουλος.

21:18

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:18

90': Στην κόντρα οι παίκτες του Άρη, Φετφατζίδης σουτ από θέση μέσα δεξιά σε τετ α τετ με τον Παπαδόπουλο, διώχνει με τα πόδια ο γκολκίπερ του Αστέρα.

21:12

85': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Δουβίκας στη θέση του Καλτσά.

21:12

85': Εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά ο Τσιλιανίδης και αυτό άσχημα εκτελεσμένο, διώχνουν εύκολα οι αμυντικοί του Άρη.

21:11

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Άρη ο Παντελίδης. Ο Βελεθ αντί του Τόνσο.

21:11

83': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μανιάς στο τετ α τετ από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, πλασάρει, αλλά ο Κουέστα με τα πόδια απομακρύνει σε κόρνερ.

21:07

79': Σουτ Μανιά απέξω, κόντρα και κόρνερ για τον Αστέρα... Τσιλιανίδης από τα αριστερά στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:04

76': Κόρνερ για τον Αστέρα από τα αριστερά με τον Τσιλιανίδης, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

21:01

74': Δεύτερη αλλαγή και για τον Άρη. Ο Φετφατζιδης αντί του Λάρσον.

20:57

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Τσιλιανίδης στη θέση του Φερνάντες.

20:49

62': Γυριστό της... απελπισίας από τον Αραβίδη, παρόλα αυτά δίνεται κόρνερ. Ο Ρόλε στην εκτέλεση από τα αριστερά, διώχνει η άμυνα του Άρη εύκολα.

20:48

61': Σουτ Ρόλε από το ύψος του ημικύκλιου, τρία μέτρα άουτ από τα αριστερά της εστίας των φιλοξενούμενων.

20:46

59': Σουτ Κώτσιρα, σε κόρνερ ο Κουέστα, εκτελείται πλασαριστά από τα αριστερά από τους παίκτες του Αστέρα, χάνεται εύκολα η μπάλα.

20:44

57': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη και είναι αναγκαστική. Ο Ματίγια αντί του Μπάσα, που αισθανόταν ενοχλήσεις στα τελευταία λεπτά.

20:42

54': Κίτρινη στον Κώτσιρα.

20:41

53': Σέντρα Κυριακόπουλου, απευθείας άουτ...

20:39

52': Οφσάιντ ο Τζανακάκης, σωστή υπόδειξη.

20:39

51': Σουτ Αραβίδη από το ύψος της περιοχής, ο Κουέστα σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει.

20:36

48': Κόρνερ από τα αριστερά με Λάρσον, σουτ Κόρχουτ από θέση μέσα δεξιά, κόντρα και νέο κόρνερ. Πάλι με τον ίδιο εκτελεστή και από την ίδια πλευρά, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:35

Δυνατό μαρκάρισμα Καλτσά, αν ήθελε ο διαιτητής του έβγαζε και τη δεύτερη κίτρινη σε αυτή τη φάση.

20:33

20:33

46': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Αραβίδης στη θέση του Ορτέγκα. Κάνει πιο επιθετικούς τους Αρκάδες ο Παράσχος παίζοντας με δύο φορ πλέον.