Καλό βράδυ. Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

20:51

Τέλος του αγώνα. Δίκαιη νίκη για τον Ατρόμητο.

20:51

90+3' Κίτρινη κάρτα ο Ούμπιδες.

20:49

3 λεπτά οι καθυστερήσεις του β' ημιχρόνου.

20:47

90' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό με τον Ντιόγκο να περνάει δύο αντιπάλους του και να σουτάρει έξω από την περιοχή με την μπάλα να... ξύνει το αριστερό "γάμα" του Μέγιερι και να καταλήγει άουτ.

20:43

86' Ο Λιάγκας στη θέση του Σαβαντογκό στην τελευταία αλλαγή του Λεβαδειακού.

20:41

84' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Μανούσο στη θέση του Ενσικουλού.

20:40

83' Ο Ούμπιδες εκτελεί απ' ευθείας φάουλ, η μπάλα χτυπάει στο τείχος, κεφαλιά του Καρασαλίδη άουτ.

20:39

82' Σουτ του Ενσικουλού έξω από την περιοχή, αποκρούει ο Μπάγιτς.

20:37

80' Κίτρινη κάρτα στον Χατζηισαϊα.

20:36

79' Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι, μετά την εκτέλεση φάουλ του Μέλεγκ.

20:34

54-46% η κατοχή της μπάλας υπέρ του Ατρόμητου.

20:31

74' ο Μπουσούλατζιτς στην θέση του Μπρούνο.

20:31

73' Σέντρα του Σαβαντογκό από αριστερά. Φάουλ του Μαρκόφσκι στον Καρασαλίδη.

20:26

69' Ο Νανγκίς στη θέση του Στανόγεβιτς στη δεύτερη αλλαγή του Λεβαδειακού.

20:24

67' Ο Σαβαντογκό κινείται παράλληλα έξω από την περιοχή, σουτάρει, όμως ο Μέγιερι είναι σε σωστή θέση και μπλοκάρει.

20:21

64' Σουτ του Μάντσον άουτ.

20:20

63' Σέντρα του Κατράνη από αριστερά, ο Μπάγιτς αποκρούει το κοντινό πλάσε του Ενσικουλού και εν συνεχεία του Κουλούρη εξ επαφής και η μπάλα βγαίνει κόρνερ.

20:17

60' Ο Κατράνης στη θέση του Ουάρντα για τον Ατρόμητο.

20:15

57' Οφσάιντ ο Κουλούρης.

20:11

54' Οφσάιντ ο Μαρκόφσκι.

20:10

53' Σέντρα του Κονέ από δεξιά, φάουλ του Μαρκόφσκι στον Καρασαλίδη και σταματάει η φάση.

20:09

Χαμηλό το τέμπο του αγώνα και σε αυτά τα λεπτά του β' ημιχρόνου, με τον Ατρόμητο να προηγείται και να ελέγχει το παιχνίδι.

20:07

50' Σουτ του Μέλεγκ λίγο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μέγιερι.

20:04

Και πάλι ο Ατρόμητος έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων.

20:03

Ξεκινάει το β' ημίχρονο.

19:47

Λήξη α' ημιχρόνου.

19:47

45+1' Κίτρινη κάρτα στον Ουάρντα, ωστόσο είναι λάθος του διαιτητή, επειδή ο Ντιόγκο σπρώχνει τον Αιγύπτιο. Πέναλτι έπρεπε να καταλογίσει ο Τζοβάρας και όχι κάρτα στον Ουάρντα.

19:46

44' Σέντρα του Τσαμπούρη από δεξιά, γυριστό βολ πλανέ του Μαρκόφσκι, η μπάλα καταλήγει πάνω από την εστία.

19:44

43' Αντεπίθεση του Λεβαδειακού, αλλά κακή η σέντρα του Στανόγεβιτς από δεξιά, η μπάλα καταλήγει άουτ.

19:42

40' Γέμισμα του Ούμπιδες, κεφαλιά του Χατζηισαϊα, η μπάλα καταλήγει άουτ.