2
16:55

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:54

Δεν κατάφεραν οι νησιώτες να πάρουν κάτι από το παιχνίδι, το πάλεψαν αλλά οι δυνάμεις τους τους άφησαν στο τέλος και ηττήθηκαν με γκολ στο 90'. Δίκαιη νίκη για τον Απόλλωνα.

16:53

90'+4: Λήξη αναμέτρησης.

16:49

Ο Σκούπρα σεντράρει από τα δεξιά, πιάνει στο ύπνο την άμυνα ο Χατζής και νικάει τον Κουτζαβασίλη.

16:49

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:46

88': Αλλαγή για την Κέρκυρα, Λινάρδος παραχωρεί την θέση του στον Μότα.

16:43

84': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, Μπαμπίλα έξω Κοντοές μέσα.

16:40

82': Αλλαγή για την Κέρκυρα, Κρητικός αντί Πασά.

16:40

81': Κίτρινη ο Κουρτεσιώτης για διαμαρτυρία.

16:39

80': Κίτρινη ο Καρατάσιος.

16:37

Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Κόντο με την μπάλα να καταλήγει αρχικά στο δοκάρι και μετά στο κεφάλι του Ιωάννου που εκτελεί σε κενή εστία.

16:37

78': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:34

76': Οφσάιντ ο Ιωάνου.

16:31

72': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, Τασιούλης αντί Γκουντρουμπής.

16:28

70': Κίτρινη στον Κόντο.

16:27

68': Κίτρινη στον Πολέτο.

16:26

68': Δύο μαζεμένες κίτρινες για έντονη διαμαρτυρία στον Σπίνουλα.

16:24

65': Λινάρδος σουτάρει από έξω δεξιά, μπλοκάρει ο Ματζάρης.

16:21

62': Κίτρινη στον Τουράμ.

16:17

59': Αλλαγή για την Κέρκυρα, Βίλα αντί Χαντάκια.

16:03

46': Έναρξη β΄ ημιχρόνου.