-
0
21:26

21:25

Σπουδαία και δίκαιη νίκη για τον ΠΑΣ, που με 20 βαθμούς πιάνει στη 12η θέση την ΑΕΛ. Παραμένει 6ος ο Παναθηναϊκός με 28 βαθμούς.

21:25

90'+5: Λήξη αγώνα, 1-0.

21:22

90'+3: Ο Κριζμάν, όντας στον πάγκο πλέον, αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα, γιατί έριξε δεύτερη μπάλα στον αγωνιστικό χώρο κάνοντας καθυστέρηση!

21:21

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

90': Ο Μαυρομμάτης σκοράρει με κεφαλιά, αλλά σωστά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ.

21:18

89': Σιόντης αντί Γιάκου, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

21:17

88': Ο Άλτμαν πιάνει την κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Βελλίδης.

21:16

87': Ο Γιόχανσον δέχεται την πάσα του Καμπετσή, σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Βελλίδης. Η πρώτη μεγάλη ευκαιρία του ΠΑΟ στο ματς ήταν αυτή.

21:09

80': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Βιντάλ αντί Μάνου.

21:06

76': Άλτμαν αντί Χατζηγιοβάνη, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:03

Ο Νικολιάς σεντράρει από αριστερά, ο Αθανασιάδης κερδίζει κατά κράτος τον Μαυρομμάτη, πιάνει τη δυνατή κεφαλιά και νικά αυτή τη φορά τον Διούδη, 1-0.

21:03

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:59

69': Ο Λεό αντικαθιστά τον τραυματία Κριζμάν, πρώτη αλλαγή για τους Ηπειρώτες.

20:58

69': Αναγκαστική αλλαγή προκύπτει και για τον ΠΑΣ, αφού έχει τραυματιστεί ο Κριζμάν.

20:53

64': Εκτελεί ο Γιάκος από δεξιά, κεφαλιά του Σκόνδρα, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:52

63': Σουτ του Μάνου από πλάγια δεξιά, κοντράρει η μπάλα στον Παντελάκη και κόρνερ για τον ΠΑΣ.

20:50

61': Κίτρινη στον Χατζηθεοδωρίδη.

20:45

56': Επιστρέφει και ο Κουρμπέλης στο ματς, έχοντας κάνει ράμματα.

20:44

55': Για την ώρα με 10 συνεχίζει ο ΠΑΟ, ο Κάστρο είναι εντάξει από πλευράς ΠΑΣ.

20:40

50': Κουρμπέλης και Κάστρο συγκρούονται στον αέρα, και οι δύο τραυματίες. Έχει ματώσει ο Κουρμπέλης, ο Δώνης περιμένει να δει αν θα προκύψει και τρίτη αναγκαστική αλλαγή!

20:36

47': Κίτρινη στον Μάνο για διαμαρτυρία.

20:35

46': Ο Γιόχανσον κάνει επικίνδυνο γύρισμα από δεξιά, κανείς συμπαίκτης του όμως στην πορεία της μπάλας.

20:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.