2
16:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:51

Τα Τρίκαλα παρά το ότι έπαιζαν με δέκα από το 30ο λεπτό δεν πτοήθηκαν και κατάφεραν να πετύχουν μια επάξια ανατροπή. Σκληρό ματς με αρκετές μονομαχίες και πολύ πάθος.

16:50

90'+4: Λήξη αναμέτρησης.

16:47

90': 4 λεπτά καθυστερήσεις.

16:47

90': Κίτρινη στον Ντιαλό.

16:41

Πιέζουν οι γηπεδούχοι για την ισσοφάρηση.

16:39

83': Αλλαγή για την Δόξα, Μπαικαρά έξω Σαμπανίδης μέσα.

16:38

Απίστευτη απευθείας εκτέλεση φάουλ από αριστερά από τον Τριανταφυλλάκο, νικάει και πάλι τον Μένκα.

16:37

82': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:33

78': Οφσάιντ ο Δούμτσιος.

16:32

77': Μακρής σουτάρει, μπλοκάρει ο Ταϊρης.

16:31

75': Αλλαγή για τα Τρίκαλα, έξω ο Κούλπα μέσα ο Ντιαλλό.

16:23

Ο Πάνος σεντράρει, κοντρόλ μέσα στην περιοχή από τον Τριανταφυλλάκο ο οποίος εκτελεί τον Μένκα και ισοφαρίζει.

16:22

67': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:20

65': Αλλαγή για τα Τρίκαλα, Σισέ στην θέση του Γκουγκούδη.

16:19

63': Αλλαγή για την Δόξα, Αυγενικού αντί Κασασόλα.

16:10

55': Κίτρινη στον Μαρκόφκι.

16:08

53': Οφσάιντ ο Δούμτσιος.

16:06

50': Σουτ του Καψάλη έξω από την περιοχή, η μπάλα όμως περνάει άουτ.

16:02

47': Κίτρινη στον Ρουγκάλα.

16:01

46': Έναρξη β΄ ημιχρόνου.