1
18:50

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:48

Ο Αστέρας Τρίπολης παίρνει μια άξια νίκη απέναντι στον μάχημο Εργοτέλη. Καλύτεροι οι φιλοξενούμενοι σε ολη την διάρκεια πήραν ένα δίκαιο αποτέλεσμα.

18:48

90'+4: Τέλος παιχνιδιού.

18:45

90'+1: Καλό σουτ του Καπνίδη, άουτ.

18:44

90': 3 λεπτά καθυστερήσεις.

18:40

86': Σουτ του Κώτσιρα μέσα από την μεγάλη περιοχή που περνάει λίγο πιο ξεξιά από το κάθετο δοκάρι του Κατσιμήτρου.

18:37

83': Αλλαγή για τον Αστέρα, στην θέση του Τσιλιανίδη ο Ματρικάρντι.

18:26

72': Οφσάιντ ο Κουατένγκ.

18:25

71': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, μέσα ο Γροντής έξω ο Μαζουλουξής.

18:23

69': Κίτρινη στον Κοιλιάρα.

18:23

69': Αλλαγή για τον Αστέρα, Φερνάντεζ στην θέση του Ρόλλε.

18:17

63': Κόρνερ του Εργοτέλη από δεξιά περνάει ανεκμετάλλετυτο.

18:15

61': Αλλαγή για τον Αστέρα, Κυριακόπουλος αντί Ιγκλέσιας.

18:13

59': Κίτρινη στον Μαζουλουξή.

18:10

56': Καλό σουτ από τον Ιατρούδη με την μπάλα να καταλήγει άουτ.

18:10

54': Κίτρινη στον Καλτσά.

18:05

50': Ο Μανιάς κάνει ένα τακουνάκι μέσα στην μικρή περιοχή, με την μπάλα να στρώνεται στον Ρόλε και αυτός να νικά τον Κατσιμήτρο.

18:04

50': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:02

48': Φοβερή ευκαιρία του Καπνίδη, ο οποίος πέρασε όλη την αντίπαλη άμυνα αλλα δεν νίκησε τον Αθανασιάδη.

18:01

46': Οφσάιντ ο Κουατένγκ.

17:59

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.