1
20:50

Καλό βράδυ. Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr

20:49

Το πίστεψαν στον Πανιώνιο και γύρισαν το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ, ενώ δεν τους έχει δοθεί και πέναλτι στο α' ημίχρονο.

20:48

Τέλος του αγώνα. Μεγάλη νίκη για τον Πανιώνιο με ανατροπή.

20:46

Εκτέλεση φάουλ του Σπιριντόνοβιτς από αριστερά με το δεξί, λάθος του Πασχαλάκη που θέλει να διώξει με την γροθιά, η μπάλα φτάνει στον Σταυρόπουλο, που σε κενή εστία κάνει το 2-1.

20:45

91' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:44

89' Εκτέλεση φάουλ του Τσιλούλη από δεξιά, κοντράρει την μπάλα ο Άκπομ στο πρώτο δοκάρι και λίγο έλλειψε να πάει στα δίχτυα και καταλήγει κόρνερ.

20:43

88' Κίτρινη κάρτα στον Άκπομ.

20:41

87' Μεγάλη φάση για τον Πανιώνιο, το φαλτσαριστό δεξί σουτ του Σπιριντόνοβιτς από την αριστερή γωνία της περιοχής αναγκάζει τον Πασχαλάκη να αποκρούσει με υπερένταση σε κόρνερ.

20:40

85' Κόρνερ από αριστερά για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο Γιαννούλης, διώχνει ο Μασούρας.

20:37

83' Σέντρα του Λημνιού από δεξιά, κοντρόλ και ντρίμπλα του Σβιντέρφσκι στον Μαξίμοβιτς, που βάζει το πόδι του τελευταία στιγμή και διώχνει την μπάλα σε κόρνερ, σώζοντας τον Πανιώνιο.

20:37

82' Κίτρινη κάρτα ο Σαραμαντάς.

20:36

81' Ο Ακπόμ στη θέση του Ενρίκε στην τελευταία αλλαγή του ΠΑΟΚ.

20:35

80' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από στραβοκλωτσιά του Σπιριντόβιτς, λίγο έλλειψε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του και ενώ βρισκόταν αριστερά και πλάγια έξω από την περιοχή.

20:32

77' Ο Καμαρά στην θέση του Κούρντι στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Πανιωνίου.

20:32

77' Κίτρινη κάρτα ο Ντουρμισάι.

20:29

Καταπληκτική ενέργεια και ντρίμπλα από τον Τσιλούλη πάνω στην γραμμή του πλαγίου άουτ και δεξιά στον Γιαννούλη, μπαίνει στην περιοχή, κάνει συρτή σέντρα στον Ντουρμισάι, ο οποίος στο δεύτερο δοκάρι με πλασέ ισοφαρίζει σε 1-1.

20:28

74' ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ!

20:27

73' Ο Ελ Καντουρί στην θέση του Πέλκα για τον ΠΑΟΚ και του δίνει και το περιβραχιόνιο του αρχηγού.

20:27

Ο ΠΑΟΚ συνεχίζει να έχει την πρωτοβουλία.

20:24

69' Οφσάιντ ο Ενρίκε.

20:21

67' Ο Σπιριντόνοβιτς στη θέση του Μακρύλλου για τον Πανιώνιο.

20:21

67' Ο Μαξίμοβιτς στη θέση του Παπαγεωργίου για τον Πανιώνιο.

20:19

65' Σέντρα του Μασούρα από δεξιά μπλοκάρει με άνεση ο Πασχαλάκης.

20:18

63' Ο Μίσιτς στη θέση του Σάκχοφ για τον ΠΑΟΚ.

20:17

62' Κίτρινη κάρτα στον Ενρίκε για φάουλ στον Σαραμαντά.

20:14

59' Σουτ του Πέλκα έξω από την περιοχή μπλοκάρει την μπάλα ο Κότνικ.

20:12

Μπαλιά του Σάκχοφ στην πλάτη της άμυνας του Πανιωνίου, σέντρα του Γιαννούλη από αριστερά, λάθος του Κότνικ στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα φεύγει χτυπάει στο δεξί δοκάρι και ο Σβιντέρφσκι από κοντά κάνει το 1-0.

20:12

57' ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ!

20:10

55' Κερδίζει φάουλ ο Λημνιός έξω από την περιοχή του Πανιωνίου, αλλά στην εκτέλεση του Πέλκα από δεξιά, ο Παπαγεωργίου διώχνει την μπάλα.

20:05

51' Σουτ του Ενρίκε έξω από την περιοχή με την μπάλα να φεύγει ψηλά άουτ.

20:04

49' Ο Πέλκας εκτελεί φάουλ από αριστερά, η μπάλα κοντράρει στον Ντουρμισάι, ο Ενρίκε κάνει την κεφαλιά άουτ. Ωστόσο, η φάση έπρεπε να σταματήσει γιατί 3 παίκτες του ΠΑΟΚ είναι οφσάιντ...

20:03

48' Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου για φάουλ στον Ενρίκε.