0
19:12

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:10

Ο Παναθηναϊκός δεν μπόρεσε να γιορτάσει όπως θα ήθελε τα 111α γενέθλιά του, αφήνοντας δύο βαθμούς στη Λιβαδειά. Οι «πράσινοι» ήταν καλύτεροι στο πρώτο μέρος, αλλά με εξαίρεση το δοκάρι του Κουρμπέλη δεν απειλησαν σημαντικά. Στην επανάληψε ο Λεβαδειακός στάθηκε σαφώς καλύτερα, είχε και δοκάρι και δίκαια πήρε τουλάχιστον τον βαθμό της ισοπαλίας.

19:09

Λήξη του ματς! 0-0.

19:08

90'+4: Μακρινό σουτ του Άλτμαν, άουτ η μπάλα.

19:06

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Ζησόπουλο.

19:05

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Γιόχανσον.

19:04

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

19:04

90': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μέλεγκ στη θέση του Γιακουμάκη.

19:03

88': Λάθος του Χατζηγιοβάνη, ο Ιωαννίδης βγαίνει προ του Διούδη, κόβει σωτήρια ο Γιόχανσον.

19:01

86': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Στάικος στη θέση του Δώνη.

18:59

85': Ο Ζησόπουλος πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι, αλλά έτσι κι αλλιώς υποδεικνύεται σωστά σε θέση οφσάιντ.

18:58

84': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Μαρκόφσκι.

18:56

82': Καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό! Ο Άλτμαν κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, λίγο άουτ η μπάλα.

18:55

80': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καμπετσής στη θέση του Μπουζούκη.

18:54

80': Κίτρινη κάρτα στον Νανγκίς.

18:51

77': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Νανγκίς στη θέση του Σαβαντογκό.

18:51

77': Ο Χατζηγιοβάνης μπαίνει μέσα στην περιοχή από τα δεξιά και πάει να γυρίσει, αλλά ο Μπάγιτς μαζεύει πριν η μπάλα φτάσει στον Μακέντα.

18:50

76': Σουτ του Αντιλέχου, μπλοκάρει ο Διούδης χωρίς πρόβλημα.

18:49

75': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:46

73': Κίτρινη κάρτα στον Μαρκόφσκι.

18:42

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Ο Στανόγεβιτς προσπαθεί να κρεμάσει από απόσταση τον Διούδη που είναι λίγο εκτός θέσης, σταμτά κοντά στη συμβολή των δοκών η μπάλα.

18:41

68': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Άλτμαν στη θέση του Κουλιμπαλί.

18:38

64': Θα μπορούσε να απειλήσει ο Παναθηναϊκός, αλλά ο Μακέντα δεν βρίσκει την μπάλα στην προβολή που κάνει έπειτα από γύρισμα του Χατζηγιοβάνη από τα δεξιά.

18:37

63': Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Ο Ζησόπουλος κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή στα δεξιά, διώχνει ο Διούδης με τις γροθιές.

18:33

59': Σουτ του Στανόγεβιτς λίγο μέσα στην περιοχή, άουτ.

18:32

58': Δυνατό σουτ του Κονέ έξω από την περιοχή, δίπλα από την εστία.

18:30

55': O Χατζηγιοβάνης πέφτει στην περιοχή από μαρκάρισμα του Στανόγεβιτς. Η φάση σταματά για οφσάιντ, με το ριπλέι να μην δικαιώνει τον διαιτητή. Ζητά πέναλτι ο Παναθηναϊκός, υπάρχει επαφή, αλλά έτσι κι αλλιώς μένει η απόφαση του οφσάιντ.

18:29

55': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Δεν αποφέρει κάτι.

18:25

51': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Στανόγεβιτς από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:21

47': Σουτ του Γιακουμάκη, η μπάλα αναπηδά κιόλας και καταλήγει άουτ.