2
20:53

Καλό βράδυ.

20:52

Εντυπωσιακός ο Παναιτωλικός, καλύτερος από τη Λαμία πέρασε με 2-0 από την έδρα της και ανεβαίνει βαθμολογικά.

20:52

Τέλος του αγώνα.

20:51

90+4' Ισχυρό σουτ του Αμαράλ η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:51

90+4' Ο Γιαννακόπουλος μαζεύει την μπάλα στη σέντρα του Βάντερσον από αριστερά.

20:49

90+3' Στο έδαφος ο Ντίας, ο οποίος έχει χτυπήσει από αγκωνιά του Σκόνδρα στην προηγούμενη φάση.

20:48

90+1' Σουτ του Επστάιν από δεξιά και τη γωνία της περιοχής η μπάλα καταλήγει άουτ.

20:47

4 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:45

88' Κίτρινη κάρτα στον Γουίλιαν.

20:45

88' Κίτρινη κάρτα στον Βάντερσον.

20:45

88' Νεύρα ανάμεσα σε Γουίλιαν και Βάντερσον.

20:43

86' Ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει με άνεση τη σέντρα του Πλιάτσικα από τα δεξιά.

20:42

Υπάρχει απογοήτευση στους παίκτες της Λαμίας, μόνο ο Μπαράλες δίνει "μάχες".

20:40

83' Τελευταία αλλαγή και για τη Λαμία με τον Σκόνδρα στη θέση του Τομάς.

20:39

82' Κίτρινη κάρτα στον Ντίας.

20:38

82' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Γκούγκα, μέσα ο Αμαράλ.

20:38

81' Συρτό σουτ του Πίτι έξω από την περιοχή καταλήγει άουτ.

20:35

78' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από αριστερά, που κερδίζει ο Τσοκάνης.

20:31

75' Έξω ο Μπαϊροβιτς μέσα ο Μάλης για τον Παναιτωλικό.

20:31

Μόλις ρίσκαρε παραπάνω ο Χάβος, ήρθε και το δεύτερο γκολ του Παναιτωλικού σε μια πολύ καλή αντεπίθεση.

20:29

Ο Μπαϊροβιτς με ωραίο διαγώνιο πλασαριστό σουτ από τα αριστερά κάνει το 2-0 και αφού πήρε την κάθετη πάσα από΄τον Γουίλιαν.

20:28

71' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:27

70' Ο Επστάιν στη θέση του Μπουλούλη για τη Λαμία.

20:26

69' Πολύ καλή αντεπίθεση του Παναιτωλικού, όμως ο Μπαϊροβιτς δεν μπορεί να τελειώσει τη φάση.

20:25

68' Νέο κόρνερ από τα δεξιά τώρα για τη Λαμία.

20:25

68' Πάλι κόρνερ για τη Λαμία.

20:24

67' Ο Μπερτόλιο κερδίζει κόρνερ από τα αριστερά για τη Λαμία. Εκτελείται γρήγορα με πάσα χωρίς αποτέλεσμα.

20:22

65' Ο Γουίλιαν περνάει σαν σίφουνας από αριστερά, κόβει την μπάλα στον Γκούγκα, που μόνος του μέσα από την περιοχή σουτάρει ψηλά άουτ.

20:19

62' Αναγκαστική αλλαγή τερματοφύλακα για τον Παναιτωλικό. Ο Γιαννακόπουλος παίρνει τη θέση του Κυριακίδη.

20:18

Ο Γουίλιαν αλλάζει φανέλα, μιας και του την έσκισε ο Πλιάτσικας σε μια νωρίτερη "μονομαχία" τους.

20:17

60' Ο Πίτι στη θέση του Καραμάνου για τη Λαμία.

20:17

60' Σέντρα του Μπερτόλιο από αριστερά μπλοκάρει εύκολα ο Κυριακίδης.

20:14

Ετοιμάζει αλλαγές ο Χάβος.

20:11

54' Δυνατό μακρινό σουτ του Μπουλούλη, σταματάει την μπάλα και την μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Κυριακίδης.