2
16:57

Καλό απόγευμα.

16:56

Ο Πλατανιάς έστω και με 10 παίκτες, πήρε στις καθυστερήσεις την ισοπαλία που άξιζε, βάσει της εικόνας του στο β' ημίχρονο. Το 2-2 με τον Ηρακλή κρίνεται δίκαιο.

16:55

Τέλος του αγώνα.

16:54

Εκτέλεση φάουλ του Νίλι από αριστερά με το δεξί πόδι, κεφαλιά με φάλτσο του Μπιανκόνι και 2-2 για τον Πλατανιά.

16:54

90+4' ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:53

Πιέζει ο Πλατανιάς, παρότι παίζει με 10 παίκτες.

16:52

90+2' Κόρνερ για τον Πλατανιά, αλλά ο Βιτλής κερδίζει επιθετικό φάουλ και περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:51

90+1' Κίτρινη κάρτα στον Κωστούλα.

16:50

5 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

16:49

89' Η αντεπίθεση του Ηρακλή με τον Ορφανίδη κόβεται από τον Κόρτσαμ.

16:46

87' Κερδίζει κόρνερ από αριστερά ο Πλατανιάς, όμως ο Μουνιόθ απομακρύνει την μπάλα.

16:45

Συνεχείς διακοπές στο ματς, λόγω τραυματισμών εκατέρωθεν.

16:43

83' Έξω ο Ρουσσάκης, μέσα ο Χάρης Ποζατζίδης για τον Πλατανιά.

16:39

79' Ο Κωστίκος στη θέση του Στ. Ποζατζίδη για τον Πλατανιά.

16:39

79' Εκτός ο Περόνε, μέσα ο Πτηνόπουλος για τον Ηρακλή.

16:38

78' Νέος τραυματισμός για τον Ηρακλή. Στο έδαφος ο Περόνε.

16:36

77' Κόρνερ από τα δεξιά για τον Πλατανιά, όμως ο Ορφανίδης δίνει τη λύση για τον Ηρακλή.

16:34

75' Κόκκινη κάρτα για τον Τσαμούρη του Πλατανιά για αψιμαχία σε "νεκρό" χρόνο και σε φάουλ που έχει κερδίσει η ομάδα του.

16:34

Όλα για όλα τα δίνουν οι παίκττες του Πλατανιά για να ισοφαρίσουν ξανά.

16:32

72' Κίτρινη κάρτα στον Νίλι.

16:30

Ο Γκναμπουγιού ντριμπλάρει δύο αντιπάλους, ο Ορφανίδης περνάει την μπάλα στον Περόνε δεξιά μέσα στην περιοχή και ο παίκτης του Ηρακλή πήγε να κάνει κοντρόλ, η μπάλα του έφυγε και καταλήγει σαν πλασέ στα δίχτυα κάνοντας το 2-1. Τυχερό γκολ για τον Περόνε.

16:30

70' ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:28

68' Επικίνδυνο γύρισμα του Παπανικολάου από δεξιά δεν βρίσκει κάποιον παίκτη του Πλατανιά κοντά στην μπάλα για να την σπρώξει στα δίχτυα.

16:26

66' Μποσέτι αντί του Μάικιτς για τον Πλατανιά.

16:24

64' ο Γκναμπουγιού από πλάγια δεξιά πλασάρει αδύναμα πάνω στον Γκοτ.

16:23

Καταπληκτικό βολέ του Μπιανκόνι έξω από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο δεξί "παραθυράκι" του Βοσνιάδη και ισοφαρίζει σε 1-1.

16:23

63' ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:21

62' Ο Ορφανίδης στη θέση του Κλέιτον για τον Ηρακλή.

16:20

60' Η εκτέλεση φάουλ του Ποζατζίδη από τα δεξιά δεν ανησυχεί τον Βοσνιάδη, που μπλοκάρει.

16:17

57' Κόρνερ υπέρ του Πλατανιά από τα δεξιά, όμως η διπλή κόντρα δεν ευνοεί τον Καραγκούνη και η μπάλα καταλήγει άουτ.

16:16

56' Κίτρινη κάρτα στον Γιαννίτση.

16:14

54' Ο Βιτλής κερδίζει κόρνερ για τον Ηρακλή, αλλά είναι κακή η εκτέλεση του Κλέιτον.