ΟΦΗ και Ατρόμητος μένουν στο 1-1.

19:06

Λήξη του ματς.

19:05

90+2': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, διώχνει ο Μιχόγεβιτς.

19:04

Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:03

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Βουό από θέση μέσα αριστερά γυρίζει υπέροχα στο σημείο του πέναλτι στον Παπαστεριανό ο οποίος φάτσα με τον Μέγερι δεν μπορεί να νικήσει τον Στρέζο που αποκρούει σωτήρια με το πόδι.

18:58

86': Κίτρινη κάρτα στον Σάκιτς.

18:55

83': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Πολύ δυνατό σουτ του Μπουσούλατζιτς, λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Στρέζου η μπάλα.

18:52

80': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Πάσα του Μπράουν στον Ναμπί, που σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, λίγο έξω.

18:51

79': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Κάναντι. Ούμπιντες αντί Μάντσον.

18:50

77': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Παπαστεριανός αντί Νάστου.

18:48

76': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σουτ του Βουό μέσα από την περιοχή και αρκετά πλάγια δεξιά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:47

75': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Βουό αντί Γιακουμάκη.

18:43

Κακό ματς βλέπουμε στο δεύτερο ημίχρονο.

18:40

66': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Έξω ο Κοροβέσης, μέσα ο Ντίνας.

18:37

65': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ενσικουλού παίρνει τη θέση του Μπρούνο.

18:35

62': Κίτρινη κάρτα στον Νέιρα.

18:33

Λείπει η μεγάλη φάση στο δεύτερο μέρος.

18:28

55': Οφσάιντ ο Κουλούρης, σωστό.

18:23

51': Κίτρινη κάρτα στον Νάστο.

18:23

50': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά, απομακρύνει ο Ρισβάνης.

18:20

48': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Στρέζος.

18:19

47': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:19

46': Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου.

18:03

ΟΦΗ και Ατρόμητος ισόπαλοι στο 1-1.

18:03

18:02

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:59

44': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Νάτσος αντί Κιβρακίδη.

17:58

42': Κίτρινη και στον Ποτουρίδη.

17:58

41': Κίτρινη κάρτα στον Μάντσον.

17:56

40': Υπάρχει ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων... Ο Μάντσον έσπρωξε τον Κοροβέση, που έπεσε με φόρα πάνω στην κάμερα. Ευτυχώς είναι καλά ο άσος του ΟΦΗ.

17:52

Ο Κοροβέσης πασάρει στον αφύλακτο Νέιρα, ο οποίος πλασάρει υποδειγματικά από το σημείο του πέναλτι, δοκάρι και μέσα και 1-1.

17:51

37': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:48

Ο Ουάρντα εκτελεί το κόρνερ, πρώτη κεφαλιά του Χατζηισαΐα, πλασέ του Κουλούρη στο δεύτερο δοκάρι και μέσα, 0-1.

17:48

33': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:47

33': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά.

17:46

31': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, διώχνει ο Μιχόγεβιτς.

17:46

Είναι καλά ο Βραζιλιάνος, ξεκινάει εκ νέου το ματς.

17:45

30': Μικρή διακοπή, καθώς προσφέρονται οι πρώτες βοήθειες στον Μπρούνο.

17:39

27': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Κουλούρης «σπάει» τη μπάλα αριστερά στον Ουάρνα, που εκτελεί λίγο μέσα από την περιοχή, αλλά αστοχεί.

17:36

22': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα αριστερά, σε νέο κόρνερ ο Μέγερι, που δεν αποφέρει κάτι αφού η μπάλα βγήκε εκτός τελικής γραμμής.

17:34

19': Συρτό σουτ του Ουάρντα από το ύψος της περιοχής, δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Στρέζου η μπάλα.

17:29

14': Σέντρα του Μεγιάδο από τα δεξιά, ο Γιακουμάκης πιάνει ένα εντυπωσιακό γυριστό από το ύψος του πέναλτι, αρκετά έξω.

17:23

8': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Εκτέλεση κόρνερ από τα δεξιά, ο Κουλούρης πιάνει την κεφαλιά, αλλα ο Στρέζος αποκρούει εντυπωσιακά.

17:19

Ισορροπημένο το ματς στο πρώτο πεντάλεπτο.

17:15

17:11

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

16:57

Καλησπέρα σας, η αναμέτρηση ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Ατρόμητο, για την εξ αναβολής 15η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας, ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.

ΟΦΗ
Στρέζος, Νάστος, Ποτουρίδης, Μιχόγεβιτς, Γιαννούλης, Μεγιάδο, Ναμπί, Κοροβέσης, Μπράουν, Νέιρα, Γιακουμάκης
Αναπ: Σωτηρίου, Ντίνας, Βουό, Κυριακίδης, Παπαστεριανός, Δεληγιαννίδης, Παπάζογλου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Μέγερι, Σάκιτς, Χατζηισαΐας, Καρασαλίδης, Ρισβάνης, Μπουσούλατζιτς, Κιβρακίδης, Ουάρντα, Μάντσον, Μπρούνο, Κουλούρης
Αναπ: Θεοδωράκης, Κατράνης, Νάτσος, Ούμπιντες, Μανούσος, Κορτ, Ενσικουλού
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας) Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας) 4ος: Λάμπρου (Ευβοίας)