1
20:59

Καλό βράδυ.

20:58

Ο Παναθηναϊκός εκμεταλλεύτηκε την καλή του φάση με τον Μπουζούκη, ήταν συγκεντρωμένος αμυντικά και νίκησε, παρότι έπαιξε για μισή ώρα με 10 παίκτες.

20:56

Τέλος του αγώνα. Μεγάλη νίκη με 10 παίκτες για τον Παναθηναϊκό.

20:55

90+5' Κίτρινη κάρτα στον Διούδη για καθυστερήσεις.

20:54

90+4' ο Άργκους κάνει επιθετικό φάουλ στον Κολοβέτσιο στη σέντρα του Λιάβα από δεξιά.

20:51

Στο έδαφος ο Διούδης προσπαθεί να κερδίσει χρόνο και ο Δώνης του ζητάει να μην κάνει καθυστερήσεις!

20:51

5 λεπτά οι καθυστερήσεις στο β' ημίχρονο.

20:50

90' Οφσάιντ ο Γουίλιαν.

20:50

Όλοι οι παίκτες του Παναθηναϊκού πίσω για να κρατήσουν τη νίκη.

20:48

89' Ο Παντελάκης μπαίνει στη θέση του σκόρερ Μπουζούκη.

20:47

87' Ο Διούδης μπλοκάρει την μπάλα στην κεφαλιά του Τσιγγάρα από σέντρα του Μάζουρεκ από αριστερά.

20:46

86' ο Κυριακίδης μπλοκάρει το ψηλοκρεμμαστό πλασέ του Καμπετσή, που έκανε μια κούρσα 15 μέτρων, αλλά δεν έχει δυνάμεις για να προχωρήσει παραπάνω και να μπει στην μεγάλη περιοχή.

20:45

85' Κακή η μπαλιά του Γκούγκα στον Λιάβα και καταλήγει άουτ στην προσπάθεια από δεξιά.

20:43

Ο Γουίλιαν μετατέθηκε στη θέση του σέντερ φορ από τον Δέλλα.

20:43

83' Κίτρινη κάρτα στον Γιόχανσον.

20:42

82' Ο Τσιγγάρας στη θέση του Μπαϊροβιτς.

20:41

81' Διαμαρτυρίες από τους ανθρώπους του Παναιτωλικού για το φάουλ υπέρ του Κουρμπέλη.

20:39

79' Ο διαιτητής διακόπτει το ματς προσωρινά γιατί έχει ανάψει φωτιά στην εξέδρα από φωτοβολίδα που πέταξε κάποιος από την μεριά των οπαδών του Παναθηναϊκού.

20:38

78' Σέντρα του Γκούγκα από δεξιά, ο Γουίλιαν δεν βρίσκει καλά την μπάλα και ο Διούδης την μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

20:36

76' Κίτρινη κάρτα στον Γουίλιαν.

20:35

75' Ο Καμπετσής στη θέση του Χατζηγιοβάνη για τον Παναθηναϊκό.

20:35

75' Επιθετικό φάουλ του Ντίας στον Ινσούα στη σέντρα του Γουίλιαν από αριστερά.

20:33

73' Εντελώς άστοχο το διαγώνιο σουτ του Γκούγκα από αριστερά έξω από την μεγάλη περιοχή.

20:31

71' Ο Λιάβας στη θέση του Μαρινάκη για τον Παναιτωλικό.

20:30

Τον Χατζηγιοβάνη έχει επιλέξει ο Δώνης για να κινείται ως κεντρικός επιθετικός.

20:30

70' ο Μάζουρεκ δεν μπορεί να γυρίσει την μπάλα στην περιοχή, υπό την πίεση του Μαυρομμάτη.

20:27

Ο Κάτσε, αν και έχει αποβληθεί δεν φεύγει για τα αποδυτήρια και παρακολουθεί το ματς από την άκρη της φυσούνας.

20:26

67' Κίτρινη κάρτα για... θέατρο στον Αμαράλ.

20:26

66' ο Διούδης μαζεύει την μπάλα στην σέντρα του Γουίλιαν από αριστερά.

20:24

64' Ο Δώνης στη θέση του Μακέντα για τον Παναθηναϊκό.

20:24

64' Ο Γκούγκα στη θέση του Μανά για τον Παναιτωλικό.

20:23

Νέα τροπή στο παιχνίδι με τον Παναιτωλικό να έχει το αριθμητικό πλεονέκτημα.

20:20

61' Κακή η απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Μάζουρεκ λίγο έξω από την μεγάλη περιοχή του Παναθηναϊκού και κεντρικά.

20:20

Σωστή υπόδειξη η κάρτα στον Κάτσε για το φάουλ στον Μάζουρεκ.

20:19

59' Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Κάτσε.

20:18

58' Πλάγιο άουτ από αριστερά για τον Παναθηναϊκό κοντά στην περιοχή του Παναιτωλικού.

20:16

57' Το παιχνίδι διακόπτεται γιατί έχει χτυπήσει ο Μαλής στο πρόσωπο σε μονομαχία με τον Μακέντα.