0
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:52

Οι ρυθμοί και η ένταση έπεσαν στο β΄ μέρος με τους γηπεδούχους να καταφέρνουν παίζοντας πολύ κλειστά κιόλας στα τελευταία λεπτά.

16:51

90'+5: Λήξη αναμέτρησης.

16:48

90'+1: Αλλαγή για τον Πανιώνιο, Τσιλούλης έξω μέσα ο Σταυρόπουλος.

16:47

90': 4 λεπτά των καθυστερήσεων.

16:39

83': Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο.

16:38

82': Οφσάιντ ο Καμαρά.

16:37

80': Τσιλούλης σουτάρει μέσα από την περιοχή, στέλνει όμως την μπάλα άουτ.

16:32

75': Αλλαγή για τον Αστέρα, Δουβίκας αντί Τσιλιανίδη.

16:31

75': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, Καμαρά στην θέση του Σιντί Αλί.

16:25

69': Τρομερή ευκαιρία του Τσιλούλη που δεν καταφέρνει να νικήσει σε τετ-α-τετ τον Παπαδόπουλο.

16:24

68': Ρόλε σεντράρει και με κεφαλία ο Μουναφο δεν απειλεί τον Κότνικ που μπλοκάρει.

16:23

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, Ρόλε αντί Μπελόκ.

16:16

60': Αλλαγή για τον Αστέρα, Φερνάντεζ στην θέση του Πασαλίδη.

16:16

60': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, Οικονομίδης αντί Μανθάτη.

16:12

55': Κόρνερ από τον Τσιλιανίδη από τα δεξιά, κεγαλιά του Τριανταφυλλόπουλου, διώχνει ο Κότνικ.

16:07

51': Οφσάιντ ο Βλάχος.

16:04

48': Κίτρινη κάρτα στο Πασαλίδη.

16:02

45': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.