0
19:12

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:11

Η ΑΕΚ θα μπορούσε να έχει «καθαρίσει» νωρίτερα το ματς, αλλά δεν το έκανε και αγχώθηκε στο τέλος. Το γκολ του Πόνσε αποδείχθηκε αρκετό.

19:10

Λήξη του ματς! 1-0.

19:09

90'+4: Σουτ του Μπογέ, μπλοκάρει ο Μπάγιτς.

19:08

90'+3: Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ανέβηκε και ο Μπάγιτς, παρά το γεγονός ότι του φωνάζουν από τον πάγκο να πάει στην εστία του! Εκτελείται από τα αριστερά, λίγο έλειψε να πάρει την κεφαλιά ο Μπάγιτς!

19:07

90'+2: Εκτελείται το κόρνερ από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:07

90'+2: Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ντιόγκο στη θέση του Στανόγεβιτς.

19:06

90'+1: Σουτ του Λιβάγια από τα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Μπάγιτς.

19:05

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

19:04

90': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Αλμπάνης στη θέση του Γκάλο.

19:03

89': Αποβάλλεται ο Καραγεωργίου έπειτα από υπόδειξη του 4ου.

19:02

87': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Στανόγεβιτς από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:01

85': Κίτρινη κάρτα στον Ρεκβιασβίλι.

18:59

85': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:58

84': Κίτρινη κάρτα στον Τσόσιτς.

18:57

82': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπογέ στη θέση του Πόνσε.

18:55

80': Άλλο ένα σουτ από τον Τσαμπούρη, δεν ανησυχεί ο Μπάρκας, άουτ.

18:54

80': Σουτ του Γκάλο, διώχνει ο Μπάγιτς.

18:53

78': Μακρινό σουτ του Τσαμπούρη που συνεχίζει να πονάει, κόρνερ. Εκτελείται από τα δεξιά από τον Στανόγεβιτς, ο Μαρκόφσκι πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

18:52

77': Κίτρινη κάρτα στον Κλωναρίδη.

18:49

75': Σουτ του Γκάλο από το ύψος της περιοχής, άουτ.

18:49

74': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:48

Ο Τσαμπούρης αποχωρεί για λίγο από τον αγωνιστικό χώρο, πονάει πολύ στον αστράγαλο.

18:47

72': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κλωναρίδης στη θέση του Κρίστιτσιτς.

18:46

71': Σουτ - βολίδα του Μπακασέτα μακριά από την περιοχή, δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Μπάγιτς.

18:45

70': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μαρκόφσκι στη θέση του Ιωαννίδη.

18:44

69': Σέντρα του Μπακάκη από τα δεξιά, ο Πόνσε πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, άουτ.

18:42

67': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό: Ο Νανγκίς στη θέση του Μέλεγκ.

18:41

67': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Γκάλο από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:39

64': Σουτ του Άλεφ έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

18:35

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπακασέτα.

18:35

61': Κίτρινη κάρτα στον Ζησόπουλο.

18:32

58': Κίτρινη κάρτα στον Τσαμπούρη.

18:31

56': Εκτέλεση φάουλ του Γκάλο από τα δεξιά, κεφαλιά του Πόνσε μέσα από την περιοχή, άουτ.