-
0
19:09

19:08

Άλλη μία άνετη νίκη για τον ΠΑΟΚ, έχει 16 νίκες σε 17 ματς, με 47 βαθμούς κάνει ακόμη ένα βήμα για την κατάκτηση του τίτλου.

19:07

90'+4: Λήξη του αγώνα, 4-0.

19:03

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Σουτ του Σβιντέρσκι εκτός περιοχής, στην αγκαλιά του Στρέζου η μπάλα.

19:02

89': Σέντρα του Κοροβέση από αριστερά, κεφαλιά του Γιακουμάκη, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

19:01

87': Σουτ του Μεγιάδο στην κίνηση και εκτός περιοχής, πέφτει στη γωνία του και μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

18:59

86': Κίτρινη στον Ντίνα.

18:56

84': Από μία κίτρινη σε Βαρέλα και Γιακουμάκη για έναν διαπληκτισμό τους.

18:55

82': Ο Ζαμπά δεν μπορεί να νικήσει στο τετ α τετ τον Στρέζο, ο Ακπόμ σουτάρει στην επαναφορά, διώχνει ο Ποτουρίδης, διπλή σπουδαία ευκαιρία χάνει ο ΠΑΟΚ για ένα πέμπτο γκολ.

18:54

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Οικονόμου αντί Νάστου.

18:54

81': Σβιντέρσκι αντί Ελ Καντουρί, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ και ντεμπούτο για τον Πολωνό φορ.

18:53

Ο Ζαμπά πασάρει στον Ακπόμ, που πιάνει εξαιρετικό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Στρέζος και 4-0.

18:52

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:45

73': Κάνιας αντί Μαουρίσιο, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:41

68': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Γιακουμάκης αντί Βουό.

18:40

67': Πέλκας αντί Μπίσεσβαρ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:39

Ο Ακπόμ βρίσκει εντελώς αφύλακτο τον Ζαμπά στη μεγάλη περιοχή και δεξιά, ο Βραζιλιάνος νικά με σουτ τον Στρέζο, 3-0.

18:38

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:38

65': Γυριστή κεφαλιά του Σάκχοφ μετά από σέντρα του Μάτος από δεξιά, πολύ άστοχη.

18:35

62': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Ντίνας αντί Σάσι.

18:28

55': Παράλληλο γύρισμα του Σάσι από δεξιά, δεν βρίσκεται κάποιος παίκτης του ΟΦΗ στην πορεία της μπάλας.