-
2
21:25

21:24

Δεν ήταν καλή η ΑΕΚ, αλλά πήρε το τρίτο σερί τρίποντο στο πρωτάθλημα και με 33 βαθμούς είναι σταθερά στην 3η θέση.

21:23

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

21:22

90'+3: Αλμπάνης αντί Πόνσε, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:21

Ο Μανοΐλοβιτς κάνει τραγικό λάθος έχοντας βγει μακριά από την εστία του μετά από διώξιμο του Χουλτ, ο Πόνσε το εκμεταλλεύεται, πλασάρει σε κενή εστία, 0-2.

21:21

90'+2: ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:20

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

88': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο, ο Τσιλούλης πλασάρει από το ημικύκλιο της περιοχής, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μπάρκας. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:17

88': Εκτελεί ο Γκάλο, πετάγεται ο Τσιγκρίνσκι για την κεφαλιά, πιάνει αέρα...

21:16

87': Κόρνερ παραχωρεί ο Σταυρόπουλος για την ΑΕΚ.

21:14

84': Κόρνερ για τον Πανιώνιο κερδίζει ο Παπαγεωργίου, εκτελεί ο Κούρντι, απομακρύνουν οι της ΑΕΚ.

21:10

81': Μπογέ αντί Μπακασέτα, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:09

80': Παραλίγο να σημειώσει αυτογκόλ ο Γκάλο με κεφαλιά μετά από βαθιά μπαλιά του Κούρντι... Κόρνερ τελικά για τον Πανιώνιο που περνά ανεκμετάλλευτο.

21:06

77': Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Τσιλούλης αντί Σιντί Αλί.

21:04

74': Κίτρινη στον Κούρντι για φάουλ στον Άλεφ.

20:58

68': Κίτρινη στον Μπακάκη για φάουλ στον Ντουρμισάι.

20:54

65': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Καμαρά αντί Μπανανά.

20:53

63': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Ντουρμισάι.

20:51

61': Ωραία εκτέλεση φάουλ του Ντουρμισάι, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο.

20:50

61': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ, Κρίστιτσιτς αντί Κλωναρίδη.

20:47

57': Κόρνερ για τον Πανιώνιο παραχωρεί ο Πόνσε, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Κούρντι.

20:46

56': Μακρινό σουτ του Κλωναρίδη, άουτ.

20:38

49': Ο Μπακάκης παραχωρεί κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:37

48': Εκτελεί ο Γκάλο από δεξιά, πιάνει την κεφαλιά ο Οικονόμου, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:37

47': Σουτάρει ο Πόνσε εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ.

20:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.