2
16:51

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:50

Μεγάλη και δίκαιη νίκη για τον Ηρακλή, σπάει το εντός έδρας αήττητο σερί του πρωτοπόρου Βόλου.

16:50

90'+4: Λήξη αγώνα, 0-2.

16:46

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:42

86': Διαδικαστικά δείχνουν τα τελευταία λεπτά, ο Ηρακλής ελέγχει το παιχνίδι.

16:36

80': Κόρνερ για τον Βόλο παραχωρεί ο Μουνιόθ, διώχνει με γροθιές ο Βοσνιάδης την εκτέλεση του Πίτου Γκαρσία.

16:34

79': Στάμου αντί Περόνε, τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή.

16:31

75': Κεφαλιά του Πίσπα, δεν είναι καλή, άουτ.

16:29

74': Τρίτη αλλαγή για τον Βόλο, Κορέλας αντί Ντεντάκη.

16:28

72': Σουτ του Δημόπουλου εκτός περιοχής, πολύ άστοχο...

16:27

71': Ο Ντεντάκης κάνει το σουτ από θέση μέσα δεξιά, στο σώμα του Μουνιόθ η μπάλα, δεν υπάρχει καμία παράβαση.

16:24

Τραγικό λάθος του Γκαλίτσιου, ο Περόνε παίρνει την μπάλα και πλασάρει ψηλοκρεμαστά τον Καραγκιολίδη από το ημικύκλιο της περιοχής και αριστερά, 0-2.

16:24

69': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:20

65': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Κλέιτον.

16:18

63': Κόρνερ παραχωρεί ο Κουτρομάνος για τον Βόλο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Πίτου Γκαρσία.

16:16

60': Πίσπας αντί Πέντα, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

16:14

59': Ο Κλέιτον εκτελεί, ο Μουνιόθ κάνει την προβολή στο δεύτερο δοκάρι ύστερα από κεφαλιά του Ζιαμπάρη, μπλοκάρει ο Καραγκιολίδης σε μια καλή ευκαιρία για τον Ηρακλή.

16:14

58': Κόρνερ για τον Ηρακλή παραχωρεί ο Ουνγιαλίδης.

16:13

57': Κίτρινη στον Δημόπουλο για φάουλ στον Κουτρομάνο.

16:11

56': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή, Κλέιτον αντί Νιαμπουγιού.

16:05

50': Μετά την εκτέλεση του Λούκας Γκαρσία η μπάλα καταλήγει στον Πίτου Γκαρσία, που πιάνει δυνατό συρτό σουτ εκτός περιοχής, άουτ.

16:04

49': Κόρνερ για τον Βόλο κερδίζει ο Ντεντάκης.

16:01

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή, Ορφανίδης αντί Ντούνη.

16:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.