3-4 ο Ροβίθης και ο Εργοτέλης προκρίνεται στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας!

1-2 ο Τσέλιος.

19:52

Ο Κατσιμήτρος εξουδετερώνει και την εκτέλεση του Κυριακίδη!

19:51

Ο Σωτηρίου αποκρούει με το ένα χέρι την εκτέλεση του Μπάτζιου! Παραμένει το 1-1.

19:50

Ο Κατσιμήτρος αποκρούει την εκτέλεση του Ποτουρίδη και χτυπά και στο δοκάρι η μπάλα!

19:49

1-1 ο Ιατρούδης, ωραία εκτέλεση.

19:49

1-0, ο Σάσι νικά τον Κατσιμήτρο.

19:46

Ο Σάσι για λογαριασμό του ΟΦΗ ο πρώτος που θα εκτελέσει από την άσπρη βούλα.

19:42

120'+1: Τέλος της παράτασης και όλα θα κριθούν στη διαδικασία των πέναλτι.

19:41

120': Ένα το λεπτό των καθυστερήσεων.

19:38

118': Κερδίζει κόρνερ ο Σάσι για τον ΟΦΗ, εκτελεί ο Κοροβέσης, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:37

117': Δυνατό σουτ του Σάσι εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:32

111': Εξαντλημένες οι δύο ομάδες, πάνε κι έρχονται οι κράμπες...

19:27

106': Κίτρινη στον Νέιρα για φάουλ στον Προβυδάκη.

19:26

106': Έναρξη β' ημιχρόνου παράτασης.

19:25

105': Λήξη α' ημιχρόνου παράτασης.

19:24

105': Φαλτσαριστό σουτ του Ροβίθη εκτός περιοχής και αριστερά, άουτ.

19:21

103': Κόρνερ παραχωρεί ο Λαμπάκης για τον ΟΦΗ, εκτελεί ο Κοροβέσης, τίποτα σημαντικό.

19:17

99': Ο Κυριακίδης σεντράρει από δεξιά, καρφωτή κοντινή κεφαλιά του Σάσι, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ.

19:16

97': Κερδίζει κόρνερ ο Κοροβέσης για τον ΟΦΗ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό η εκτέλεση του Νέιρα από αριστερά.

19:13

95': Ο Βουό βρίσκεται σε πλεονεκτική θέση και σουτάρει, σωτήρια βάζει την κόντρα ο Λαμπάκης και κόρνερ για τον ΟΦΗ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:10

91': Κίτρινη στον Λαμπάκη για φάουλ στον Σάσι.

19:09

91': Έναρξη α' ημιχρόνου παράτασης.

19:04

Ο ΟΦΗ, παρά το ότι παίζει από το 31' με 10, ήταν πολύ καλύτερος στο β' ημίχρονο, έχασε όμως τα δύο πέναλτι και μοιραία προκύπτει το έξτρα ημίωρο.

19:04

90'+4: Λήξη της κανονικής διάρκειας και παράταση...

19:01

90'+1: Δυνατό σουτ εκτός περιοχής του Μπουτσάκη, διώχνει ο Σωτηρίου.

18:59

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:56

88': Κυριακίδης αντί Δεληγιαννίδη, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ και αναγκαστική.

18:55

86': Έχει τραυματιστεί και θα αποχωρήσει ο Δεληγιαννίδης, όπως όλα δείχνουν.

18:50

82': Τρίτη αλλαγή για τον Εργοτέλη, Προβυδάκης αντί Μπουρσέλη.

18:47

78': Εκτελεί από δεξιά ο Κοροβέσης, κεφαλιά του Μιχόγεβιτς, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:46

77': Κόρνερ για τον ΟΦΗ παραχωρεί ο Μπρους.

18:45

76': Κίτρινη στον Νάστο.

18:43

75': Ο Βουό κάνει την κοντινή προβολή μετά από κεφαλιά-πάσα του Σάσι, άουτ.

18:43

74': Κίτρινη στον Κατσούρρι.

18:41

72': Ο Ποτουρίδης σημαδεύει το δεξί δοκάρι! Δεύτερο χαμένο πέναλτι για τον ΟΦΗ! Απίθανα πράγματα στο «Γεντί Κουλέ»!

18:39

71': ΤΡΙΤΟ ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ! Κάνει χέρι ο Μπουρσέλης, υπάρχει παράβαση.

18:38

69': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Δεληγιαννίδης, άστοχη κεφαλιά του Μιχόγεβιτς.

18:37

68': Κίτρινη στον Ροβίθη για φάουλ στον Κοροβέση.

18:36

67': Κίτρινη στον Σάσι γιατί δεν επιτρέπει να εκτελεστεί γρήγορα ένα φάουλ.

18:33

64': Ο Δεληγιαννίδης σεντράρει από δεξιά, δεν πιάνει καλά την κεφαλιά ο Βουό, άουτ.

18:32

63': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Δεληγιαννίδη, δεν ανησυχεί ο Κατσιμήτρος.

18:31

63': Κατσούρρι αντί Κουατένγκ, δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη.

18:31

62': Κίτρινη για διαμαρτυρία και στον Μπάτζιο.

18:30

61': Κίτρινη στον Μπρους για διαμαρτυρία.

18:28

60': Βουό αντί Πέρσον, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

18:27

59': Ο Κατσιμήτρος νικά αυτή τη φορά τον Νέιρα! Μένει το 1-1.

18:26

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΦΗ! Ο Μπουρσέλης βρίσκει το πόδι του Πέρσον σε διεκδίκηση της μπάλας.

18:25

56': Σουτ του Νέιρα στην κίνηση από αριστερά της περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:22

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Ποτουρίδης για τον Εργοτέλη, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μπουρσέλη.