0
19:08

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:07

Επιβλητική νίκη και πρόκριση στα προημιτελικά για την ΑΕΚ. Ο ΑΟΧ-Κισσαμικός στάθηκε πολύ καλά στο πρώτο ημίχρονο, αλλά στο δεύτερο ήταν εμφανής η διαφορά δυναμικότητας.

19:06

Λήξη του ματς! 5-0.

19:03

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

18:58

87': Μακρινό σουτ του Λιβάγια που βλέπει τον Παπαδόπουλο εκτός εστίας, άουτ η μπάλα.

18:58

62%-38% η κατοχή της μπάλας υπέρ της ΑΕΚ.

18:53

Ο Λιβάγια βγάζει στον Μπακάκη αριστερά, αυτός κάνει το σπριντ στα αριστερά και προλαβαίνει και γυρνάει στην περιοχή στον Λιβάγια, το σουτ του βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι, αλλά είναι εκεί και με κεφαλιά στέλνει από κοντά την μπάλα στα δίχτυα. 5-0.

18:53

82': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:50

Ο Μάνταλος σπάει δεξιά την μπάλα στον Λιβάγια σε εκτέλεση φάουλ στο ημικύκλιο όντας με πλάτη στο τέρμα και εκείνος νικά με απευθείας σουτ τον Παπαδόπουλο. 4-0.

18:50

78': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:50

78': Αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Ο Αρναρέλλης στη θέση του Χαλκιαδάκη.

18:45

74': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κλωναρίδης στη θέση του Μπογέ.

18:43

72': Αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Ο Κάσσος στη θέση του Σάλιακα.

18:42

70': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπότος στη θέση του Κρίστιτσιτς.

18:37

65': Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:36

65': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Γκάλο από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

18:35

63': Αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό. Ο Καραγιάννης στη θέση του Ρίσκι.

18:30

58': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Λιβάγια στη θέση του Πόνσε.

18:29

Ο Μάνταλος αναλαμβάνει την εκτέλεση του πέναλτι και δεν αστοχεί. 3-0.

18:29

57': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:28

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ! O Κρίστιτσιτς βγάζει την κάθετη πάσα στον Μπογέ που μπαίνει στην περιοχή, με τον Ζιούλη να πέφτει στα πόδια του και να τον ανατρέπει.

18:22

50': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Σάλιακα, πολύ άουτ η μπάλα.