0
16:55

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Καλή συνέχεια.

16:54

Δίκαια στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας ο Πανιώνιος. Πιο σοβαρός και καλύτερος από τον ΠΑΣ, ο οποίος εκνευρίστηκε στη φάση του πέναλτι και... χάθηκε από το γήπεδο.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0.

16:51

90'+4: Καλό γύρισμα Κρίζμαν από τα δεξιά, κεφαλιά Αθανασιάδη από τη μικρή περιοχή, πάνω από την εστία του Πανιωνίου.

16:48

90'+1: Οφσάιντ ο Κρίζμαν, είχε ξεχαστεί πολλά μέτρα πιο μπροστά ο παίκτης του ΠΑΣ.

16:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Νέα Σμύρνη...

16:48

90': Ολοκληρώνει και ο Πανιώνιος τις αλλαγές του. Ο Οικονομίδης στη θέση του Ντουρμισάι.

16:44

87': Κίτρινη στον Κεϊτά.

16:43

86': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο από τον Άκη Μάντζιο, ο Μπανανά στη θέση του Κόρμπου.

16:42

Μικρή διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει ο Σταυρόπουλος...

16:40

83': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα αριστερά, Ξυδάς στην εκτέλεση, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

16:37

80': Μακρινό σουτ Σαραμαντά, πολλά μέτρα άστοχο...

16:35

78': Κίτρινη στον Σαραμαντά.

16:35

78': Κίτρινη στον Κάστρο.

16:32

Σέντρα Μανθάτη, ο Σαραμαντάς διεκδικεί την μπάλα από τον Αποστολόπουλου από θέση μέσα αριστερά, ξεφεύγει και με εξαιρετικό σουτ κάνει το 2-0. Πολύ ωραίο τέρμα και προσπάθεια.

16:32

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:30

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ΠΑΣ Γιάννινα ο Γιάννης Πετράκης. O Παμλίδης στη θέση του Βιδάλ.

16:26

69': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Καμαρά αντί του Τσιλούλη.

16:25

68': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Σεργκελασβίλι στη θέση του Τσικάρσκι.

16:24

67': Ωραία προσπάθεια Ξυδά από τα δεξιά, σουτ υπό πίεση διαγώνιο, με διπλή προσπάθεια ο Μανοΐλοβιτς μπλοκάρει.

16:22

Να σημειωθεί ότι συνεχίζονται οι διαμαρτυρίες για τη διαιτησία για τη φάση του πέναλτι από τον πάγκο της ομάδας του Ηπείρου.

16:22

65': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Κρίζμαν στη θέση του Μάνου.

16:10

53': Κίτρινη και στον Σκόνδρα (για διαμαρτυρίες)

16:10

Στην εκτέλεση ο Ντουρμισάι, ψηλά στα δίχτυα, 1-0.

16:09

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:08

52': Κίτρινη στον Ευαγγέλου

16:08

51': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Πανιώνιο. Ο Ευαγγέλου αγκαλιάζει και ρίχνει τον Τσιλούλη. Δίνει πέναλτι ο ρέφερι. Όλοι οι παίκτες του ΠΑΣ πάνω στον Βρέσκα. Δύσκολη φάση. Υπάρχει χέρι του αμυντικού των φιλοξενούμενων μετά το κράτημα, φάνηκε μετά από πολλά ριπλέι.

16:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.