0
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας στο a-sports.gr, καλή συνέχεια

16:52

Δίκαιο το αποτέλεσμα καθώς και οι δύο ομάδες δεν απείλησαν για να αξίζουν την νίκη.

16:52

90'+3: Λήγη αγώνα 0-0.

16:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:43

85': Αλλαγή για τον Απόλλωνα, μέσα ο Τζουμάνης έξω ο Κυβελίδης.

16:42

84': Αλλαγή για την Δόξα, Αυγενικού αντί Πέρεθ.

16:38

80': Κόρνερ που κερδίζει ο Ολαϊτάν από τα αριστερά, κακή εκτέλεση από τον Δημητριάδη.

16:36

78': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Πόντου, στην θέση του Λουφάκη ο Δημητριάδης.

16:35

77': Παραχωρεί κόρνερ ο Γεωργιάδης για την Δόξα από τα αριστερά, κακή εκτέλεση του Μαρτίνς.

16:33

75': Εκτελεί ο Μάρτινς από δεξιά, κεφαλιά του Καψάλη πόλυ άστοχη.

16:32

74': Σουτ του Μαρτίνς, κοντράρει η μπάλα, κόρνερ.

16:32

73': Η μπάλα σταματάει στο τείχος.

16:31

73': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για την Δόξα.

16:30

71': Αλλαγή για την Δόξα, μέσα ο Λεμονής αντί του Μπαϊκαρά.

16:22

64': Κίτρινη στον Κυβελίδη.

16:21

63': Από την εκτέλεση του κόρνερ του Μαρτίνς η μπάλα καταλήγει στον Πατράλη που σουτάρει εκτός περιοχής , η μπάλα ψηλά άουτ.

16:20

62': Σημαντική ευκαρία για την Δόξα, ο Μπαϊκαρά πασάρει στον Πέρεθ που σουτάρει απο θέση μέσα αριστερά, μεγάλη απόκρουση από τον Θεοδωρόπουλο σε κόρνερ.

16:16

58': Πρώτη αλλαγή για την Δόξα, Δούμτσιος αντί Κρητικού.

16:14

56': Μακρινό σουτ του Μακρή, μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

16:11

53': Δυνατό σουτ έξω από την περιοχή του Πουρτουλίδη, άουτ.

16:07

49': Μεγάλη ευκαρία για τον Απόλλωνα Πόντου, κάθετη πάσα του Γεωργιάδη στον Ολαϊτάν, ο οποίος κερδίζει κόρνερ από τα αριστερά μετά την σωτήρια παρέμβαση του Ανδρέου, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:02

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.