19:09

19:08

Δίκαιη ισοπαλία στο AEL FC Arena, σε παιχνίδι που θα ξεχαστεί γρήγορα.

19:08

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:07

90'+4: Μακρινό σουτ του Ιντζόγλου, πολύ άστοχο.

19:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

88': Πίτι αντί Νούνιτς, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

19:01

87': Κίτρινη στον Σικάφκα για φάουλ στον Δεληζήση.

18:56

83': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Παυλίδης αντί Κόρχουτ.

18:56

83': Σέντρα του Γιακιμόφσκι από αριστερά, κεφαλιά του Ντέλετιτς εντός περιοχής, άουτ.

18:55

82': Κίτρινη στον Ντέλετιτς για διαμαρτυρία.

18:54

80': Ακόστα αντί Σεσέροβιτς, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:51

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Κόρχουτ σεντράρει από αριστερά, ο Ντιγκινί με κεφαλιά νικά κατά κράτος τον Γκοΐκοβιτς και εντυπωσιακά θα διώξει σε κόρνερ ο Κρίστινσον. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:49

76': Πέραν του δοκαριού τίποτα αξιοσημείωτο στο ματς.

18:42

69': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Ο Καρανίκας σεντράρει από δεξιά, δεν διώχνει σωστά ο Δεληζήσης και ολομόναχος ο Μιλοσάβλιεβιτς με κεφαλιά σημαδεύει από κοντά το δεξί δοκάρι.

18:41

68': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Σικάφκα αντί Μπαργκάν.

18:40

67': Κίτρινη και στον Σεσέροβιτς για φάουλ στον Κόρχουτ.

18:38

65': Κίτρινη στον Ιντζόγλου για φάουλ στον Φατιόν.

18:36

63': Ο Τζανακάκης σεντράρει από δεξιά, χωρίς τύχη η κεφαλιά του Ντιγκινί.

18:33

60': Κίτρινη στον Φατιόν για φάουλ στον Μαρτίνες.

18:29

55': Κίτρινη στον Τζανακάκη για φάουλ στον Μιλοσάβλιεβιτς.

18:26

53': Κόρνερ για τον Άρη, κακή η εκτέλεση του Μαρτίνες.

18:19

46': Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για τον Άρη, έχει τραυματιστεί ο Βέλεθ, στη θέση του ο Ιντζόγλου.

18:19

18:03

Μέτριο ματς, από μία σπουδαία ευκαιρία για τις δύο ομάδες, δίκαιο το 0-0.

18:03

45'+2: Λήξη ημιχρόνου, 0-0.

18:01

45': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:58

42': Ο Βέλεθ έχει πέσει στην περιοχή μετά την εκτέλεση του Ματίγια, πολλά νεύρα ξαφνικά από τους παίκτες των δύο ομάδων, τελικά ηρεμούν τα πνεύματα.

17:57

42': Κερδίζει κόρνερ ο Κόρχουτ για τον Άρη.

17:53

37': Επικίνδυνο γύρισμα του Κόρχουτ από αριστερά, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Ντιγκινί.

17:51

36': Σουτ του Μαρτίνες από το ημικύκλιο της περιοχής και αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:49

34': Δεν μπορεί τελικά να συνεχίσει ο Κωνσταντινίδης, στη θέση του ο Τζανακάκης, πρώτη αλλαγή για τον Άρη και αναγκαστική.

17:49

33': Σουτ του Ντέλετιτς στην κίνηση και στο όριο της περιοχής, άουτ.

17:48

32': Ο Κωνσταντινίδης δείχνει να είναι σε θέση να συνεχίσει για λογαριασμό του Άρη.

17:46

30': Έχει τραυματιστεί ο Κωνσταντινίδης και μάλλον θα αποχωρήσει.

17:43

27': Απαντά στις ευκαιρίες ο Άρης! Ο Ντιγκινί βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της ΑΕΛ, πλασάρει τον εξερχόμενο Κρίστινσον από πλάγια αριστερά, πάνω στη γραμμή διώχνει σε κόρνερ ο Σεσέροβιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:43

27': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Καρανίκας σεντράρει από δεξιά, ο Μπαργκάν πιάνει την κοντινή κεφαλιά από αριστερά, εντυπωσιακά διώχνει ο Κουέστα.

17:41

26': Κίτρινη στον Μπάσα για φάουλ στον Ντέλετιτς.

17:39

24': Σουτ του Γκαρσία εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Ντιγκινί και ο Κρίστινσον μαζεύει την μπάλα.

17:38

22': Χλιαρό σουτ του Ντιγκινί εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Κρίστινσον.