1
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:52

Καλύτερος ο Βόλος αλλά ο Απόλλων Λάρισας είχε τον τρόπο του και πήρε την ισοπαλία.

16:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Λάρισας Βόλος 1-1.

16:50

90'+4: Σούτ Πέντα από αριστερά, έδιωξε ο τερματοφύλακας των φιλοξενούμενων.

16:48

90'+1: Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας Καμπέρης αντί Πολέτο.

16:47

16:47

90': Σέντρα Ντεντάκη, κεφαλιά του Μάτζη, χωρίς να ανησυχεί ο Μαντζάρης.

16:46

Πιέζει ο Βόλος για το 2ο γκολ.

16:43

87': Καλοτραβηγμένο σουτ από θέση έξω δεξιά από τον Πίτου Γκαρσία, η μπάλα όμως πάει άουτ.

16:42

86': Κίτρινη στον Ενγκουέμ.

16:41

85': Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη ο Μαρκολίνο, με δέκα ο Απόλλωνας Λάρισας.

16:36

80': Σέντρα του Μάντζη από τα αριστερά, κεφαλιά του Φράγκου, μπλοκάρει ο Μαντζάρης.

16:33

76': Συρτό διαγώνιο σούτ του Φράγκου, μπλοκάρει ο Μαντζάρης.

16:31

74': Κόρνερ για τον Βόλο από τα αριστερά περνα ανεκμετάλευτο. Έπεσε ο Φράγκος μέσα στην περιοχή των γηπεδούχων από τράβηγμα του Καρατάσιου. Υπάρχει παράβαση, λάθος του ρέφερι.

16:29

Διπλή αλλαγή για τον Βόλο. Φράγκος στην θέση του Λούκας Γκαρσία και Πέντα αντί του τραυματία Ηλιόπουλου.

16:28

72': Μικρή διακοπή διότι αντιμετωπίζει πρόβλημα ο Ηλιόπουλος.

16:26

Φαίνεται να επιχειρεί σέντρα αλλά πιάνει φαλτσαριστό σουτ ο Πολέτο από θέση μέσα δεξιά, ξεγελά τον Καραγκολίδη και 1-1.

16:25

69': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ.

16:19

63': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας, Λίταινας αντί του Χαντζή.

16:18

62': Αλλαγή για τον Βόλο, στην θέση του Κότο ο Ενγκουέμ.

16:17

61': Ευκαιρία για τον Βόλο με τον Κότο που καταλήγει όμως άουτ.

16:15

59': Κίτρινη στον Λούκας Γκαρσία.

16:10

54': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας με τον Πολέτο, κεφαλιά Χατζής, άουτ.

16:07

51': Κίτρινη στον Σουλιώτη.

16:04

49': Σωστή υπόδειξη οφσάιντ ο Κότο.

16:03

47': Οφσάιντ ο Λούκας Ράμος.

16:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:57

Ελένχει το ματς ο Βόλος και προειγείται δίκαια με τον Απόλλωνα Λάρισας να έχει κάποια ξεσπάσματα μετά το γκόλ των φιλοξενούμενων αλλά να μην έχει ουσία πέρα από την κατοχή.

15:45

Λήξη α' ημιχρόνου, Απόλλων Λάρισας - Βόλος στο 0-1.

15:44

Συμπληρώθηκαν τα 45', ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος...

15:43

44': Φάουλ για τον Απόλλωνα Λάρισας με τον Πολέτο, μπλοκάρει ο Καραγκιολίδης.

15:42

43': Κίτρινη στον Καμπαγέρο (λάθος κάρτα έχει γίνει φάουλ από τον Μαρκολίνο).

15:36

38': Τεράστια ευκαιρία για τον Βόλο. Αντεπίθεση από τα αριστερά, ο Κότο μπαίνει στην περιοχή, σουτ από θέση τετ α τετ, άουτ!

15:34

36': Οφσάιντ ο Μάντζης, σωστή υπόδειξη.

15:33

35': Φάουλ-γέμσιμα με τον Πολέτο για τους γηπεδούχους, Χατζής και Ράμος δεν θα βρουν την μπάλα στην πορεία, παρά την προβολή, που επιχειρούν και ο Καραγκιολίδης μαζεύει.

15:29

30': Κίτρινη στον Κότο και σε Μαρκολίνιο. Μία κάρτα για κάθε ομάδα από το προηγούμενο επεισόδιο. Και το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο...

15:29

30': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας. Πολέτο με Μαρκολίνο πλασαριστά από τα αριστερά... Δεν εκτελείται γιατί υπάρχει ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

15:27

29': Οφσάιντ ο Χατζής, σωστή υπόδειξη.

15:27

29': Φάουλ σε καλό σημείο από τον Πολέτο για τον Απόλλωνα Λάρισας, διώχνει ο γκολκίπερ του Βόλου.

15:25

Μικρή διακοπή, καθώς έχουν χτυπήσει σε εναέρια μονομαχία Μάντζης και Σουλιώτης... Άρχισε εκ νέου το ματς μετά από 2' καθυστέρησης.

15:23

24': Σουτ Πολέτο από θέση μέσα αριστερά, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Καραγκιολίδη.

15:16

17': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα Λάρισας. Λουκάο - Μαρκολίνο παίζουν το 1-2 από θέση μέσα δεξιά, σουτ από τον τελευταίο, διώχνει σωτήρια με τα πόδια ο Καραγκιολίδης.

15:10

13': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας... Από τα αριστερά στην εκτέλεση ο Πολέτο, διώχνουν σε νέο κόρνερ οι φιλοξενούμενοι. Από την ίδια πλευρά και με τον ίδιο εκτελεστή... Απομακρύνουν εύκολα οι αμυντικοί του Βόλου.

15:10

12': O Mάντζης μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή του Απόλλωνα Λάρισας, δεν είναι καλό το πλασέ του, πέφτει και μαζεύει ο Μαντζάρης.

15:02

3': Σέντρα Ντετάκη από τα δεξιά και ο Ηλιόπουλος με κεφαλιά από τη μικρή περιοχή στο ύψος του δεύτερου δοκαριού στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:02

4': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

15:01

3': Πέφτει ο Ηλιόπουλος μέσα στην περιοχή, αλλά δεν υπάρχει παράβαση, παρά τις διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων...

15:01

Σουτ Πολέτο από τα δεξιά του ημικύκλιου και ένα μέτρο έξω από την περιοχή, πάνω από την εστία του Βόλου.

14:59

1': Έναρξη αναμέτρησης.

14:56

Οι δύο ομάδες κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο...

01:01

Καλησπέρα σας από το a-sports.gr, ο αγώνας του Απόλλωνα Λάρισας με τον Βόλο για τη 13η αγωνιστική της Β' Εθνικής ξεκινά στις 15.00 του Σαββάτου (19/1).

Μαντζάρης, Σκούπρα, Κουρτεσιώτης, Σουλιώτης, Χατζής, Καρατάσιος, Τασιούλης, Μαρκολίνο, Λούκας Ράμος, Πολέτο, Λουκάο.
Αναπ: Κοτογλίδης, Καμπέρης, Κοντοές, Λίταινας, Αγιώτης, Μπιμπάι, Γκουντρουμπής.