-
0
21:23

21:22

Πολύ εύκολη νίκη για τον ΠΑΟΚ, που διατηρεί στην κορυφή το +8 από τον Ολυμπιακό.

21:22

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

21:19

90': Δυνατό σουτ του Σάκχοφ εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Μανοΐλοβιτς.

21:19

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

89': Κεφαλιά του Ντομίνγκες μετά την εκτέλεση του κόρνερ, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

21:16

88': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κούρντι, διώχνει σε κόρνερ ο Πασχαλάκης.

21:14

85': Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά στην Τούμπα.

21:07

79': Λύρατζης αντί Βιεϊρίνια, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:04

76': Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Μανθάτης αντί Σιντί Αλί.

21:03

75': Καρέλης αντί Μαουρίσιο, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:58

Ο Μαουρίσιο πασάρει στον Σάκχοφ, ο Ουκρανός μέσος φέρνει μπροστά του την μπάλα και σουτάρει εντός περιοχής, ο Μανοΐλοβιτς κάνει τραγικό λάθος βλέποντάς την να περνά κάτω από τα πόδια του και 3-0.

20:58

69': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:55

67': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ζαμπά αντί Λημνιού.

20:52

63': Καμαρά αντί Ντουρμισάι, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

20:51

63': Ο Σάκχοφ συνεργάζεται ωραία με τον Βιεϊρίνια, ο οποίος γυρίζει από δεξιά στον Ακπόμ, αλλά ο τελευταίος δεν βρίσκει καλά την μπάλα με το τακουνάκι.

20:48

59': Εντυπωσιακό γυριστό σουτ του Μπίσεσβαρ από αριστερά της περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:43

55': Ο Βιεϊρίνια σεντράρει από δεξιά, ωραία κεφαλιά του Σάκχοφ και εντυπωσιακά θα διώξει σε κόρνερ ο Μανοΐλοβιτς. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:40

52': Κίτρινη στον Ελ Καντουρί για φάουλ με το χέρι στον Παπαγεωργίου.

20:36

48': Κίτρινη βλέπει και ο Ντουρμισάι, που είχε μια έντονη αντίδραση σε κάτι που του είπε ο Μπίσεσβαρ.

20:36

47': Κίτρινη στον Σάκχοφ για φάουλ στον Ντουρμισάι.

20:34

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Κότνικ αποχωρεί τραυματίας, τον αντικαθιστά κάτω από τα γκολπόστ ο Μανοΐλοβιτς.