19:07

19:07

Ο Ολυμπιακός παίρνει δεύτερο σερί διπλό, κερδίζοντας δίκαια τον ΠΑΣ Γιάννινα και μειώνοντας και πάλι στους 5 τους βαθμούς της διαφοράς από τον πρωτοπόρο ΠΑΟΚ.

19:07

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-2.

19:06

90'+3: Κίτρινη στον Αθανασιάδη για θέατρο.

19:05

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Τοροσίδης αντί Ποντένσε.

19:03

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:59

86': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Νάτχο αντί Φορτούνη.

18:58

85': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Νικολιάς εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Τζημόπουλου, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

18:57

84': Κίτρινη στον Ποντένσε για φάουλ στον Ξύδα.

18:56

83': Νάουμετς αντί Σιόντη, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:54

80': Ξύδας αντί Παμλίδη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:52

79': Σουτ εντός περιοχής του Κριζμάν πέφτοντας, ο Σα μπλοκάρει.

18:50

77': Κίτρινη στον Κούτρη για φάουλ στον Κριζμάν.

18:49

76': Ο Φορτούνης ανατρέπεται λίγο έξω από την περιοχή από τον Σιόντη, δεν βλέπει φάουλ ο διαιτητής Παπαδόπουλος.

18:46

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Γκιλιέρμε σκάβει υπέροχα για τον Φορτούνη, που θα σουτάρει στην κίνηση εντός περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:44

72': Κίτρινη στον Παμλίδη για φάουλ στον Φορτούνη.

18:44

71': Χασάν αντί Γκερέρο, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:41

68': Σωστά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Αθανασιάδης.

18:38

65': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Αθανασιάδης αντί Γιάκου.

18:35

62': Ο Χριστοδουλόπουλος κάνει το σουτ από θέση μέσα αριστερά, άουτ. Καλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

18:32

59': Κίτρινη στον Νικολιά για φάουλ στον Γκερέρο.

18:29

55': Σουτ του Κριζμάν εκτός περιοχής, δεν έχει πρόβλημα ο Σα.

18:28

55': Σουτ στην κίνηση από τον Γκιλιέρμε κι εκτός περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Βελλίδης.

18:23

50': Εκτελεί ο Γιάκος, κεφαλιά του Τζημόπουλου, άουτ.

18:22

49': Κόρνερ για τον ΠΑΣ παραχωρεί ο Ελαμπντελαουί.

18:21

48': Ο Βούκοβιτς λίγο έλειψε να σημειώσει νέο αυτογκόλ μετά από κόντρα σε διώξιμο του Σισέ! Τελικά κόρνερ για τον ΠΑΣ, δεν προκύπτει κάτι ιδιαίτερο.

18:19

46': Υπέροχο σουτ του Χριστοδουλόπουλου εκτός περιοχής, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Βελλίδης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.