21:23

21:23

Ο ΠΑΟΚ παίρνει επιβλητικό διπλό στην Τρίπολη και διατηρεί το +8 από τον Ολυμπιακό.

21:23

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-3.

21:21

90'+3: Ο Λημνιός αγγίζει το 0-4, σουτάροντας και με τον Μουνάφο να διώχνει πάνω στη γραμμή.

21:20

Ο Τριανταφυλλόπουλος με κεφαλιά προς τα πίσω σημειώνει αυτογκόλ μετά από πρώτη κεφαλιά του Ακπόμ και ασυνεννοησία του με τον Παπαδόπουλο, 0-3.

21:20

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:19

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

89': Κίτρινη στον Βιεϊρίνια.

21:15

87': Κίτρινη στον Μουνάφο για φάουλ στον Ακπόμ.

21:15

87': Δουβίκας αντί Ιγκλέσιας, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα.

21:14

86': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Τόσκα αντί Μπίσεσβαρ.

21:14

86': Ωραίο σουτ του Καλτσά από πλάγια δεξιά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:13

85': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι Αρκάδες για χέρι του Λημνιού μετά από σουτ του Φερνάντεθ, είναι ακούσιο, έχει βρει πρώτα στο σώμα η μπάλα, χτυπά λίγο και στο χέρι.

21:11

83': Κίτρινη στον Βαλιέντε για φάουλ στον Ακπόμ.

21:07

79': Δεύτερη κίτρινη στον Μάτος γιατί σταματά την μπάλα με το χέρι, ο Βραζιλιάνος αποβάλλεται, ο ΠΑΟΚ μένει με 10.

21:05

77': Λημνιός αντί Ζαμπά, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:03

75': Σουτ του Φερνάντεθ από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

21:03

74': Από μία κίτρινη σε Μάτος και Κυριακόπουλο.

21:01

72': Κίτρινη στον Φερνάντεθ για φάουλ στον Μαουρίσιο.

21:01

71': Πρώτη αλλαγή και για τον Αστέρα, Φερνάντεθ αντί Πασαλίδη.

21:01

71': Ελ Καντουρί αντί Πέλκα, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:58

Ωραία συνεργασία Πέλκα, Ακπόμ και Μπίσεσβαρ στην αντεπίθεση, ο τελευταίος πασάρει στον Μαουρίσιο, που με κοντινό σουτ από αριστερά της περιοχής γράφει το 0-2.

20:57

69': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:53

Υποδειγματική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βιεϊρίνια, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Παπαδόπουλος, 0-1.

20:53

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:48

60': Ο Μπίσεσβαρ σουτάρει από θέση μέσα αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

20:47

59': Κόρνερ για τον Αστέρα παραχωρεί ο Κρέσπο, εκτελεί ο Τσιλιανίδης, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό.

20:40

52': Παραχωρεί κόρνερ ο Κυριακόπουλος για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο Πέλκας, διώχνουν οι παίκτες του Αστέρα.

20:39

51': Σουτ του Μανιά λίγο έξω από την περιοχή, δεν είναι καλό, άουτ.

20:36

47': Ο Πέλκας γίνεται αποδέκτης της μπάλας μετά την εκτέλεση του Μπίσεσβαρ, σουτάρει, κοντράρει η μπάλα, ο Παπαδόπουλος διώχνει με γροθιές.

20:36

47': Κόρνερ κερδίζει για τον ΠΑΟΚ ο Βιεϊρίνια.

20:33

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

20:21

Θα πρέπει να σημειωθεί ότι ο Ραζβάν Λουτσέσκου, πηγαίνοντας προς τα αποδυτήρια, κατευθύνθηκε προς την πλευρά του διαιτητή Σκουλά, διαμαρτυρόμενος σε έντονο ύφος για το ακυρωθέν γκολ.