Ατρόμητος και Παναιτωλικός αναδεικνύονται ισόπαλοι με σκορ 2-2.

20:53

Τέλος του αγώνα.

20:52

90+5': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή του Κιβρακίδη, αποκρούει με τις γροθιές ο Κυριακίδης.

20:51

Πιέζει για το τρίτο γκολ ο Ατρόμητος...

20:49

90+3': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Ουίλιαν, μέσα ο Γκούγκα.

20:48

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:45

87': Αλλαγή για τον Παναιτωλικός. Ο τραυματίας Άργκους αφήνει τη θέση του στον Αμαράλ.

20:43

84': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μιχάι αντί Μάζουρεκ.

20:41

Σουτ - στραβοκλωτσιά του Μπουσούλατζιτς, η μπάλα κοντράρει στον Άργκους, φτάνει στον Κουλούρη που σουτάρει, απόκρουση Κυριακίδη και στην επαναφορά ο Μούγιακιτς σκοράρει για το 2-2.

20:40

83': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:37

80': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Έξω ο Χατζηισαΐας, μέσα ο Ούμπιντες.

20:37

80': Κίτρινη κάρτα στον Χατζηισαΐα.

20:36

78’: Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μούγιακιτς και Κωτσόπουλος αντί Ενσικουλού και Μπρούνο.

20:34

Ο Μανά φεύγει μόνος στην αντεπίθεση, μπαίνει στην περιοχή και εκτελεί με δύναμη μέσα από την περιοχή και δεξιά τον Μέγιερι για το 1-2.

20:34

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:31

73': Ο Μανά συγκλίνει από τα αριστερά και σουτάρει εκτός περιοχής, με τη μπάλα να κοντράρει στον Κιβρακίδη και να καταλήγει στην αγκαλιά του Μέγιερι.

20:27

Χαμηλή πάσα του Μαρινάκη από τα δεξιά στον αφύλακτο Μανά, ο οποίος πλασάρει από το ύψος του πέναλτι και γράφει το 1-1.

20:26

69': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

20:25

68': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Κουλούρης βγαίνει στην κόντρα, σεντράρει από τα δεξιά αλλά το σουτ του επερχόμενου Μάντσον από πλεονεκτική θέση καταλήγει άουτ.

20:23

66': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, σταματά η φάση αφού η μπάλα βγήκε στον αέρα.

20:18

60': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ επιχειρεί ένα τεχνικό σουτ εκτός περιοχής και αριστερά, δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Μέγιερι η μπάλα.

20:15

58': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, απομακρύνουν οι αμυνόμενοι.

20:12

55': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Μοράρ από αρκετά μακριά, ο Μέγιερι εκτινάσσεται και αποκρούει σε κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Μάντσον.

20:09

52': Κίτρινη κάρτα στον Μάζουρεκ.

20:07

Ο Κουλούρης κάνει το γύρισμα από τα δεξιά, η μπάλα βρίσκει στον Άργκους, αλλάζοντας πορεία, και καταλήγει στον Ενσικουλού ο οποίος πλασάρει από το ύψος του πέναλτι για το 1-0.

20:06

49': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:02

19:48

Ατρόμητος και Παναιτωλικός στο 0-0, με τις δύο ομάδες να έχουν από μία μεγάλη φάση.

19:48

19:47

45+1': Ο Μοράρ εκτελεί απευθείας ένα φάουλ από μακριά, κατευθείαν στην αγκαλιά του Μέγιερι η μπάλα.

19:47

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

19:41

40': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη.

19:40

39': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά και νέο κόρνερ από τα δεξιά που δεν αποφέρει κάτι.

19:36

35': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μοράρ φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Ατρόμητου, όντας εκτεθειμένος, γυρίζει στο σημείο του πέναλτι απ' όπου ο Ουίλιαν πιάνει το σουτ αλλά στέλνει τη μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:35

34': Σέντρα του Κιβρακίδη από τα δεξιά, ο Κουλούρης κάνει ένα εντυπωσιακό γυριστό αλλά αστοχεί.

19:29

Ξεκινάει εκ νέου στο λεπτό το ματς.

19:28

27': Μικρή διακοπή καθώς οι φίλοι του Παναιτωλικού έχουν ανάψει καπνογόνα και υπάρχει αρκετός καπνός.

19:23

23': Κίτρινη κάρτα στον Μαλή.

19:20

20’: Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ενσικουλού βάζει ωραία το κορμί του και κερδίζει τη μονομαχία με τον Άργκους, σουτάρει μέσα από την περιοχή και αρκετά δεξιά, λίγο άουτ η μπάλα.

19:18

17': Οφσάιντ ο Κουλούρης, σωστή υπόδειξη.

19:17

15': Χωρίς τελική το παιχνίδι μας.

19:11

Συμπληρώθηκαν 10 λεπτά στο Περιστέρι, με τους γηπεδούχους να έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων.

19:04

3': Επικίνδυνη σέντρα του Γιαννούλη από τα αριστερά, αλλά ο Μπρούνο δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας που καταλήγει εκτός πλάγιας γραμμής.

19:01

18:58

Το διαιτητικό τιμ και οι παίκτες των δύο ομάδων κάνουν τώρα την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

18:50

Στο παιχνίδι του πρώτου γύρου, οι Περιστεριώτες είχαν επικρατήσει με 1-2 στο Αγρίνιο.

18:47

Φίλες και φίλοι του a-sports.gr, καλησπέρα σας! Η αναμέτρηση Ατρόμητος - Παναιτωλικός, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας, ξεκινά σε περίπου 20 λεπτά.