-
2
16:54

16:54

Δίκαιο διπλό για την Κέρκυρα, που φτάνει τους 23 πόντους και πιάνει στη 2η θέση τον Απόλλωνα Λάρισας.

16:54

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-2.

16:52

90'+1: Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Τουράμ κάνει άσχημο σουτ, άουτ.

16:51

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:50

89': Υπέροχο πλασέ του Λινάρδου εκτός περιοχής, εντυπωσιακή η επέμβαση του Κασμερίδη σε κόρνερ.

16:48

87': Μίσκου αντί Κόντου, τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα.

16:47

86': Καλό σουτ του Κασαπάκη, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

16:46

85': Σουτ του Κρητικού εκτός περιοχής, άουτ.

16:39

Ο Κούρος σεντράρει από αριστερά, αφύλακτος στην περιοχή ο Βίλα με καρφωτή κεφαλιά γράφει το 0-2.

16:39

79': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:36

76': Κίτρινη στον Μότα για επικίνδυνο παιχνίδι στον Γραικό.

16:35

75': Σιαλμάς αντί Αγγελούδη, δεύτερη αλλαγή για τον Ηρόδοτο.

16:32

71': Κόρνερ για τον Ηρόδοτο παραχωρεί ο Σπίνουλας, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Φραγκουλάκη.

16:30

70': Δεύτερη κίτρινη στον Κονέ για θέατρο και αποβολή για τον επιθετικό του Ηροδότου. Σωστή η απόφαση του διαιτητή Δραγάτη, με 10 μένουν οι Κρητικοί.

16:28

67': Ο Κόντος εκτελεί το κόρνερ από αριστερά, άστοχη η κεφαλιά του Ιωάννου.

16:28

67': Βίλα αντί Σιατραβάνη, δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα.

16:27

66': Ο Λινάρδος σουτάρει από επίκαιρη θέση, σωτήρια βάζει την κόντρα ο Δαμιανάκης και κόρνερ για την Κέρκυρα.

16:25

65': Ο Μότα πάει να εκμεταλλευθεί σημαντικό λάθος του Δαμιανάκη, τελικά ο Κασμερίδης αποσοβεί το 0-2.

16:24

Ο Μότα κάνει ωραία ενέργεια από δεξιά, μπαίνει στην περιοχή και σεντράρει, ο αφύλακτος Τουράμ με κεφαλιά ψαράκι ανοίγει το σκορ, 0-1.

16:24

64': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:22

62': Νύκταρης αντί Αργκιλέσι, πρώτη αλλαγή για τον Ηρόδοτο.

16:22

62': Σουτ του Σπίνουλα εκτός περιοχής, άουτ.

16:20

60': Κόρνερ κερδίζει ο Σιατραβάνης για την Κέρκυρα, κακή η εκτέλεση του Κόντου.

16:18

58': Ο Κόντος εκτελεί χαμηλά ένα φάουλ, δεν ανησυχεί ο Κασμερίδης.

16:15

55': Σουτ του Κόντου από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Κασμερίδης.

16:13

53': Από την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα καταλήγει στον Σιατραβάνη, που θα σουτάρει εκτός περιοχής και δεξιά, άουτ.

16:13

53': Παραχωρεί κόρνερ ο Δαμιανάκης για την Κέρκυρα.

16:11

50': Εκτελεί από αριστερά ο Κόντος, κεφαλιά του Ιωάννου, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Κασμερίδης.

16:10

50': Κερδίζει κόρνερ ο Κόντος για την Κέρκυρα.

16:09

49': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γιαλούση, πολύ άστοχη...

16:06

46': Ο Σιατραβάνης συνεργάζεται ωραία με τον Σπίνουλα, σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα φεύγει άουτ. Καλή στιγμή για τους Φαίακες.

16:05

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.