-
1
21:21

21:20

Η ΑΕΚ δέχθηκε ψυχρολουσία στο φινάλε με το γκολ της ισοφάρισης, αλλά έχει τον πρώτο λόγο για την πρόκριση εν όψει της ρεβάνς στο ΟΑΚΑ. Το πάλεψαν και δικαιώθηκαν οι μαχητικοί Χανιώτες.

21:19

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:18

Ο Ρίσκι εκμεταλλεύεται αδράνεια της άμυνας της ΑΕΚ μετά από εκτέλεση φάουλ του Παπαχρήστου από αριστερά και από κοντά ισοφαρίζει, 1-1.

21:18

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

21:16

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:11

86': Κίτρινη στον Μπακάκη για φάουλ στον Παπαχρήστο.

21:09

84': Εκτελεί ο Παπαχήστος, ο Τσιντώτας «καθαρίζει» τη φάση.

21:09

83': Κόρνερ κερδίζει ο Βρεττός για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.

21:07

81': Τρίτη αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, Τεγούσης αντί Τόλι.

21:04

79': Γιαννιώτας αντί Γκάλο, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:04

78': Κίτρινη στον Μοράν.

21:02

76': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπακάκης για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, εκτελεί ο Παπαχρήστος, περνά δίχως κάτι ιδιαίτερο.

20:59

73': Ο Παπαχρήστος σεντράρει από αριστερά, ο Βρεττός δεν βρίσκει καλά την μπάλα, καθώς έχει προηγηθεί επαφή της με τον Χουλτ.

20:58

72': Εκτελεί ο Γκάλο από δεξιά, η μπάλα καταλήγει στον Μάνταλο που σουτάρει στην κίνηση, αρκετά άστοχο.

20:57

72': Κερδίζει κόρνερ ο Μπακάκης για την ΑΕΚ.

20:56

71': Μοράν αντί Κλωναρίδη, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:53

68': Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, Καραγιάννης αντί Σιμόν.

20:52

67': Κίτρινη στον Τσιγκρίνσκι για φάουλ στον Σιμόν.

20:47

62': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό, Αρναρέλλης αντί Χαλκιαδάκη.

20:43

57': Σουτ του Κλωναρίδη εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Τόλι, κόρνερ για την ΑΕΚ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:40

55': Κίτρινη στον Ζιούλη για φάουλ στον Πόνσε.

20:37

51': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Βρεττού, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:36

50': Κόρνερ παραχωρεί για την ΑΕΚ ο Ζιούλης, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:34

49': Ο Παπαχρήστος εκτελεί, ο Τσόσιτς κάνει την κεφαλιά προς τα πίσω, δεν αιφνιδιάζεται ο Τσιντώτας.

20:33

48': Κερδίζει κόρνερ ο Παπαχρήστος για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.

20:31

46': Λιβάγια αντί Μπογέ, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

20:31

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.