1
21:22

Καλό σας βράδυ από δω. Η συνέχεια στο a-sports.gr. Να είστε καλά.

21:22

Εργοτέλης και ΟΦΗ είχαν από ένα καλό ημίχρονο, από ένα γκολ και έτσι οι διαφορές τους θα λυθούν στο Γεντί Κουλέ.

21:22

Τέλος στο ματς

21:18

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:16

88' Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Εκτέλεσε ο Μπρουσέλης, η μπάλα στα χέρια του Στρέζου.

21:15

88': Γύρισμα του Κούατενγκ, ο Στένζος διώχνει με γροθιές.

21:14

86' Κίτρινη στον Μαζουλουξή για κράτημα στον Πέρσον.

21:12

85': Κόρνερ που παίρνει ο Πλατέλλας από τον Γιακούμπου. Εκτέλεσε ο ίδιος, απομακρύνθηκε η μπάλα.

21:08

81': Μεγάλη στιγμή για τον Εργοτέλη! Ο Κούατενγκ εκμεταλλεύτηκε τη... γκέλα στην άμυνα του ΟΦΗ με τον Μιχόγεβιτς, πήρε την μπάλα, αλλά από πλάγια αριστερά είδε τον Ποτουρίδη να απομακρύνει το πλασέ του πριν αυτό περάσει τη γραμμή.

21:06

78' Εκτέλεση ενός φάουλ από τον Πλατέλλα, η μπάλα στα χέρια του Κατσιμήτρου.

21:05

78': Ο Ντίνας αφήνει την θέση του στον Κυριακίδη για τον ΟΦΗ.

21:04

77': Ενα σκυλάκι έκανε... ντου στο γήπεδο. Διακοπή για λίγο. Συμβαίνουν κι αυτά!!!

20:58

70': Κίτρινη στον Κοροβέση για σκληρό τάκλιν στον Ιατρούδη.

20:54

66': Ο Γιακούμπου κάνει εξαιρετική σέντρα από τα αριστερά, στο πρώτο δοκάρι, ο Ιατρούδης πιάνει την κεφαλιά και κάνει το 1-1.

20:53

ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη!

20:52

64': Ντεμπούτο για τον Πέρσον με την φανέλα του ΟΦΗ, που παίρνει τη θέση του Βουό.

20:51

64': Ο Λαμπάκης αντί του Βουτσάκη για τον Εργοτέλη.

20:45

59': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Ο Μπρουσέλης εκτελεί από ντα αριστερά στο δεύτερο δοκάρι, απομακρύνει με το κεφάλι ο Πουτουρίδης. Η μπάλα πήγε στον Έφορντ, ο οποίος έπιασε το δεξί σουτ μέσα από την περιοχή, λίγο άουτ η προσπάθειά του.

20:44

Χωρίς κάποια αξιόλογη στιγμή στα πρώτα λεπτά του δεύτερου ημιχρόνου. Σαφώς, αυτό συμφέρει τον ΟΦΗ που είναι ήδη μπροστά στο σκορ με 1-0.

20:41

54': Ο Κούατενγκ στην θέση του Καπνίδη για τον Εργοτέλη.

20:37

49': Γύρισμα του Ντίνα από τα αριστερά, έδιωξε σωστά η άμυνα του Εργοτέλη.

20:33

46': Αντί του Σασί ο Πλατέλλας για τον ΟΦΗ.

20:33

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο