Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

18:51

Kλασικά πηγαίνουν μπροστά στους φιλάθλους για την καθιερωμένη αποθέωση οι παίκτες της Παναχαϊκής.

18:50

Τεράστια νίκη για την Παναχαϊκή που επικρατεί 2-1 του πρωτοπόρου της Σούπερ Λίγκας ΠΑΟΚ που μάλλον θεώρησε ότι είχε το ματς... Οι Αχαιοί έχουν προβάδισμα εν όψει της ρεβάνς της Τούμπας.

18:49

Λήξη του ματς! 2-1.

18:48

90'+3: Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:47

90'+1: Η μπάλα πάει να φτάσει στον Καρέλη που ήταν σε θέση βολής, διώχνει με το κεφάλι ο Πολίμος.

18:45

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

18:41

86': Κίτρινη κάρτα στον Πέλκα.

18:37

82': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μωραΐτης στη θέση του Μπαστακού.

18:36

81': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζαμπά στη θέση του Μαουρίσιο.

18:36

81': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πέλκα, απελπιστικά ψηλά η μπάλα.

18:31

76': Πλασέ του Πέλκα μέσα από την περιοχή, μαζεύει ο Καπούταγλης.

18:28

73': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μπίσεσβαρ στη θέση του Μαλεζά.

18:26

7(4)-6(2) οι τελικές υπέρ της Παναχαϊκής.

18:23

Μακρινή σέντρα του Πολίμου, ο Λουμπαρδέας βγαίνει στην πλάτη της άμυνας και κάνει ξερά το σουτ, νικώντας πάλι τον Πασχαλάκη. Θα μπορούσε να αντιδράσει καλύτερα ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ. 2-1.

18:23

68': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

18:23

68': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:21

66': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Καρατσανάκοφ στη θέση του Ελευθεριάδη.

18:21

66': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας στη θέση του Ουάρντα.

18:20

65': Πλασέ του Λημνιού στην κίνηση έπειτα από σέντρα του Ελ Καντουρί από τα αριστερά, λίγο άουτ η μπάλα.

18:16

61': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κολ στη θέση του Αργυρόπουλου.

18:15

60': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Αργυρόπουλος, δεν αποφέρει κάτι.

18:11

Ο Σάκχοφ βρίσκει χώρο και αφήνει για τον Λημνιό δεξιά, εκείνος βλέπει τον Καρέλη και γεμίζει, με τον συμπαίκτη του να σκοράρει με κεφαλιά. 1-1.

18:11

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:10

54': Γυριστό σουτ του Σάκχοφ κοντά στο ύψος του πέναλτι, μαζεύει εύκολα ο Καπούταγλης.

18:05

49': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Καπούταγλης.

18:03

48': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ουάρντα, δεν αποφέρει κάτι.