0
16:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, από τον Δημήτρη Δημητρίου που ήταν στο γήπεδο των Σπάτων, καλή συνέχεια και καλά Χριστούγεννα σε όλους.

16:53

Δίκαιο τρίποντο, το πρώτο εντός έδρας και δεύτερο σε όλο το πρωτάθλημα για την ομάδα των Μεσογείων. Τραγική η Δόξα, άξια της μοίρας της.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αήττητος Σπάτων - Δόξα Δράμας 2-0.

16:51

90'+5: Τρίτη αλλαγή για τον Αήττητο Σπάτων. Ο Αντρεσόνιο στη θέση του Γροντή.

16:46

Ο Αμπάρα έβγαλε στον Κατσέρη, δυνατό διαγώνιο σουτ και 2-0.

16:46

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΑΗΤΤΗΤΟ!

16:45

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

90': Δεύτερη αλλαγή για τον Αήττητο. Ο Αμπάρα στη θέση του Χατζηιωαννίδη.

16:45

90': Οφσάιντ ο Κουσκουνάς, σωστή υπόδειξη.

16:41

Διακοπή, καθώς έχει πέσει στον αγωνιστικό χώρο ο Μάγκας, στο λεπτό αρχίζει εκ νέου το ματς.

16:37

Είναι ανύπαρκτη στο β' ημίχρονο μέχρι τώρα η Δόξα Δράμας...

16:36

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της Δόξας Δράμας ο Στάικος Βεργέτης. Ο Νατσιόπουλος στη θέση του Παρτάλη.

16:34

79': Σουτ Κασνέτση χωρίς δύναμη, εύκολα μαζεύει ο Μένκα.

16:32

77': Κίτρινη στον Σαμπανίδη.

16:29

74': Γρήγορα και η δεύτερη αλλαγή της Δόξας Δράμας. Ο Σαμπανίδης αντί του Σιώπη.

16:26

71': Αλλαγή για τον Αήττητο. Μέσα ο Κατσέρης, έξω ο Καλογέρης.

16:23

68': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Μπαϊκαρά στη θέση του Πεταυράκη.

16:22

Ο Γροντής κάνει εξαιρετικό σουτ από θέση έξω αριστερά και στα δίχτυα, 1-0.

16:21

66': ΓΚΟΛ για τον ΑΗΤΤΗΤΟ!

16:15

60': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Αήττητο με τον Γροντή, κακή εκτέλεση, εύκολα διώχνει η άμυνα της Δόξας.

16:14

59': Και πάλι από τα δεξιά ο Γροντής για τον Αήττητο, κεφαλιά Κολλαρά στο δεύτερο δοκάρι, ο Ριζογιάννης διώχνει σε νέο κόρνερ.

16:13

58': Νέο κόρνερ για τον Αήττητο με τον Γροντή, με τις γροθιές ο Μένκα σε νέο...

16:11

56': Κόρνερ για τον Αήττητο με τον Γροντή από τα αριστερά, κεφαλιά Ηρακλή, πάνω από την εστία του Μένκα.

16:08

53': Κίτρινη στον Ηρακλή.

16:08

53': Οφσάιντ ο Κολλαράς, δεν φάνηκε να είναι...

16:04

49': Έχει χτυπήσει ο Ηρακλής, μικρή διακοπή... Στο λεπτό το ματς αρχίζει εκ νέου.