1
16:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Ο Βόλος κάνει την ανατροπή και παίρνει μια μεγάλη νίκη απέναντι σε έναν εκ των διεκδικητών της ανόδου έπειτα από ένα ωραίο ματς.

16:53

«Νάτοι, νάτοι οι πρωταθλητές», από τον κόσμο του Βόλου.

16:53

Λήξη του ματς! 2-1.

16:51

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Φράγκο.

16:49

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:49

90'+1: Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Βίλα στη θέση του Σανδραβέλη.

16:48

90': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ενγκουέμ στη θέση του Πέντα.

16:46

O Μάντζης ελίσσεται ωραία μέσα στην περιοχή και κάνει το σουτ, νικώντας τον Κουτζαβασίλη. 2-1.

16:46

88': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

16:43

84': Κίτρινη κάρτα στον Βέρτζο.

16:41

82': Κίτρινη κάρτα στον Ηλιόπουλο που μπήκε μέσα στο γήπεδο από τον πάγκο να το πανηγυρίσει.

16:40

Δυνατό αριστερό βολέ του Πέντα έξω από την περιοχή, εκτελεί τον Κουτζαβασίλη. 1-1.

16:40

82': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

16:35

77': Κόρνερ για τον Βόλο. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:35

77': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Βέρτζος στη θέση του Σιατραβάνη.

16:33

75': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Φράγκος στη θέση του Ηλιόπουλου.

16:29

71': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Πίσπας στη θέση του Καμπαγέρο.

16:28

70': Σουτ του Ηλιόπουλου, άουτ η μπάλα.

16:25

Ο Κόντος αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί. 0-1.

16:25

67': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:25

66': Κίτρινη κάρτα στον Δημόπουλο.

16:24

66': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΚΕΡΚΥΡΑ! O Δημόπουλος απλώνει το πόδι του και ανατρέπει τον Σιατραβάνη.

16:23

65': Κόρνερ για την Κέρκυρα.

16:18

60': Κίτρινη κάρτα στον Κούρο.

16:13

56': Σέντρα του Κότο από τα δεξιά, παίρνει την κεφαλιά στην περιοχή ο Μάντζης, είναι αδύναμη και μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

16:13

55': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Μότα στη θέση του Ν. Κρητικού.

16:10

52': Κόρνερ για την Κέρκυρα. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κόντος, δεν αποφέρει κάτι.

16:08

50': Σουτ του Πέντα, σε ετοιμότητα ο Κουτζαβασίλης μαζεύει.