1
16:52

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:51

Εξαιρετικού ενδιαφέροντος και συγκινήσεων το β' ημίχρονο στα Περιβόλια. Ο Ηρόδοτος αν και προσωρινά μείωσε σε 2-1 μετά το τρίτο γκολ του Πλατανιά παραδόθηκε άνευ όρων. Δίκαιο τρίποντο για την ομάδα του Γιάννη Τάτση.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πλατανιάς - Ηρόδοτος 5-1.

16:49

90'+2: Στο φάουλ για τον Πλατανιά ο Νίλι, σταθερά ο Κονέ.

16:49

Τα γάντια στον Κονέ, που θα κάτσει στο τέρμα σε αυτά τα τελευταία δευτερόλεπτα.

16:48

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:47

90'+1: Κόκκινη στον Κασμερίδη. Σωστή απόφαση. Ο Νίλι ξέφυγε και πήγαινε σε τετ α τετ, ο τερματοφύλακας του Ηρόδοτου βγήκε εκτός περιοχής και έδειξε με τα χέρια.

16:45

88': Μικρή διακοπή έχει χτυπήσει ο Φουκαράκης. Το ματς συνεχίζεται...

16:42

86': Τρίτη αλλαγή και για τον Ηρόδοτο... Μέσα ο Αμαραντίδης, έξω ο Μωραΐτης.

16:41

Ο Νίλι από τα δεξιά, ανοίγει για τον Καραγκούνη, συρτό διαγώνιο σουτ και,,, μέσα από το ύψος του πέναλτι, 5-1!

16:41

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:38

83': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρόδοτο. Ο Κοντογιάννης αντί του Αργκιλέσι.

16:38

82': Φάουλ για τον Πλατανιά με Νίλι, υπάρχουν δύο εκτεθειμένοι παίκτες. Οφσάιντ, ορθή υπόδιεξη.

16:37

81': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Πλατανιά ο Γιάννης Τάτσης. Ο Μάικιτς αντί του Μποσέτι.

16:36

80': Ο Προβιδάκης το σουτ από θέση μέσα δεξιά κόντρα και κόρνερ... Εκτελεί από τα αριστερά για τον Ηρόδοτο ο Φραγκουλάκης, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:33

78': Μεγάλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους. Φάουλ για τον Ηρόδοτο από τα δεξιά... Φραγκουλάκης σέντρα, ο Γιαλούσης μόνος στο δεύτερο δοκάρι την προβολή από κοντά το χάνει! Χτυπά το κεφάλι του στο δοκάρι από δείχνοντας την απογοήτευσή του παίκτης του Ηροδότου!

16:30

Νίλι και Παπανικολάου παίζουν το 1-2 και ο πρώτος με σουτ από κοντά δίνει διαστάσεις θριάμβου, 4-1.

16:30

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:27

71': Κίτρινη στον Ουέλς.

16:26

70': Πρώτη αλλαγή για τον Ηρόδοτο. Ο Φουκαράκης μέσα, ο Κασαπάκης έξω.

16:23

Παπανικολάου - Καραγκούνης, παίζουν το 1-2 από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή ο δεύτερος και με πλασέ από θέση τετ α τετ κάνει το 3-1.

16:23

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:22

66': Αναγκαστική η δεύτερη αλλαγή του Πλατανιά. Ο Σινγκ στη θέση του Τσαμούρη, που έχει ενοχλήσεις...