-
6
19:05

19:04

Ο ΠΑΟΚ παίρνει σαρωτικό διπλό με 6-0 επί του Αήττητου και περνά ως πρώτος από τον 4ο όμιλο στους «16» του Κυπέλλου.

19:03

90'+2: Λήξη του αγώνα, 0-6.

19:03

90'+2: Δυνατό μακρινό σουτ του Κόκκορη, μπλοκάρει ο Ρέι.

19:01

90': Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Κεφαλιά του Καρέλη, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:58

88': Σουτ του Πρίγιοβιτς από θέση μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Κοκκαλάς.

18:57

87': Ο Κάνιας έχει κάποιες ενοχλήσεις και αποχωρεί, ο ΠΑΟΚ θα τελειώσει το ματς με 10 παίκτες.

18:56

Ο Λύρατζης γυρίζει από δεξιά, ο Πρίγιοβιτς από κοντά, παρά την πίεση του Ηρακλή, φτάνει στο χατ τρικ και 0-6.

18:56

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:55

Ο Λάμπρου κάνει τραγικό λάθος, δίνοντας... ασίστ στον Πρίγιοβιτς, ο Σέρβος δεν συγχωρεί και με πλασέ ανεβάζει το δείκτη του σκορ στο 0-5.

18:54

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:45

Ο Τόσκα από αριστερά κάνει ωραία κάθετη πάσα στον Καρέλη, που βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Αήττητου και από κοντά με δυνατό σουτ γράφει το 0-4.

18:45

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:44

74': Σουτ του Πρίγιοβιτς εκτός περιοχής, μπλοκάρει ο Κοκκαλάς.

18:43

73': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πρίγιοβιτς.

18:40

69': Απίστευτη ευκαιρία χάνει ο Πρίγιοβιτς! Ο Λύρατζης γυρίζει συρτά από δεξιά, εξ επαφής ο Σέρβος στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:38

67': Λύρατζης αντί Κρέσπο, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:37

67': Ο Ουάρντα κάνει δυνατό γύρισμα από αριστερά, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Καρέλης.

18:34

64': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μπαλογιάννης αντί Μπίσεσβαρ.

18:34

Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί κόρνερ από δεξιά, αφύλακτος ο Πρίγιοβιτς πιάνει την κεφαλιά και 0-3.

18:33

63': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:32

62': Κόκκορης αντί του τραυματία Βούκοβιτς, τρίτη αλλαγή για τον Αήττητο, αναγκαστική και αυτή.

18:30

59': Κόρνερ κερδίζει ο Πρίγιοβιτς για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο Ουάρντα, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:29

58': Κατσέρης αντί του τραυματία Μάγκα, δεύτερη αλλαγή για τον Αήττητο και αναγκαστική.

18:28

57': Ο Ουάρντα κάνει το γυριστό σουτ, κοντράρει η μπάλα στον Βούκοβιτς και ο αφύλακτος Λημνιός αστοχεί από κοντά, νέα ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

18:24

53': Σουτ του Πρίγιοβιτς εντός περιοχής, ο Κοκκαλάς δείχνει τα αντανακλαστικά του και πάλι.

18:23

52': Σουτ του Ουάρντα λίγο έξω από την περιοχή, το εξουδετερώνει ο Κοκκαλάς.

18:19

48': Ο Ουάρντα εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Μαλεζά, μπλοκάρει εύκολα ο Κοκκαλάς.

18:17

47': Ο Πρίγιοβιτς βρίσκεται φάτσα με το 0-3, κάνει όμως... στραβοκλωτσιά.

18:16

46': Λάμπρου αντί Κολλαρά, πρώτη αλλαγή για τον Αήττητο.

18:16

46': Πρίγιοβιτς αντί Ακπόμ, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:16

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου.