-
2
17:21

17:20

Ο Παναθηναϊκός παίρνει το διπλό με 2-1 επί του πολύ μαχητικού ΑΟΧ-Κισσαμικού και τερματίζει πρώτος στον 3ο όμιλο του Κυπέλλου. Δεύτεροι οι Χανιώτες, που με τη σειρά τους περνούν στους «16».

17:20

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-2.

17:16

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:14

88': Σουτ του Τζανδάρη εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

17:13

87': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χατζηγιοβάνη, άουτ.

17:09

83': Νέα ευκαιρία με τον Αρναρέλλη για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό με διαγώνιο σουτ από θέση μέσα δεξιά, περνά δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

17:04

79': Τόλι αντί του τραυματία Σάλιακα, τρίτη αλλαγή και αναγκαστική για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.

17:03

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό! Διαγώνιο σουτ του Αρναρέλλη από θέση μέσα αριστερά, διώχνει με το πόδι σωτήρια σε κόρνερ ο Διούδης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:01

Ο Παντελάκης κάνει το γυριστό σουτ εντός περιοχής, δύσκολη επέμβαση του Δασκαλάκη και σε κενή εστία από κοντά ο Βέργος γράφει το 1-2.

17:01

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:59

74': Χατζηγιοβάνης αντί Εμμανουηλίδη, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

16:55

70': Αρναρέλλης αντί Καραγιάννη, δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.

16:50

65': Μακρινό σουτ του Στάικου, διώχνει με υπερένταση σε κόρνερ ο Δασκαλάκης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

16:44

59': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟ, Καμπετσής αντί Αποστολάκη, Μπουζούκης αντί Κάτσε.

16:43

58': Ο Δασκαλάκης αποκρούει με τα πόδια την εκτέλεση του Βέργου! Το 1-1 παραμένει.

16:42

57': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Ο Βέργος κάνει το γύρισμα από δεξιά, η μπάλα σταματά στο χέρι του Σισέ.

16:41

55': Σελινιωτάκης αντί Τεγούση, πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΧ-Κισσαμικό.

16:41

Ο Ρίσκι νικιέται σε πρώτο χρόνο από τον Διούδη στο τετ α τετ, αλλά μετά από σουτ του Τεγούση θα κάνει την προβολή και θα φέρει το ματς στα ίσα, 1-1.

16:40

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΟΧ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:37

51': Μεγάλο λάθος του βοηθού Νικολακάκη, που βλέπει χέρι του Αποστολόπουλου κι ενώ η μπάλα είχε χτυπήσει στο πόδι του, για να σκοράρει κατόπιν σε κενή εστία ο Ρίσκι. O διαιτητής Διαμαντόπουλος κακώς ακυρώνει το γκολ των Κρητικών.

16:36

50': Πλασέ του Χατζηθεοδωρίδη από το ύψος της μεγάλης περιοχής και αριστερά, άουτ.

16:32

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.