-
0
19:09

19:08

Πολύ σημαντικό βαθμό παίρνει η ΑΕΛ, φτάνει τους 15 πόντους και είναι σταθερά στην 11η θέση, στους 24 πάει η Ένωση, που παραμένει 4η.

19:07

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:07

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Μπάρκας κάνει φοβερό λάθος έχοντας βγει εκτός περιοχής, ο Μπαργκάν παίρνει την μπάλα και πλασάρει, για να διώξει πάνω στη γραμμή ο Οικονόμου.

19:06

90'+3: Μακρινό σουτ του Ντέλετιτς, κοντράρει η μπάλα, μπλοκάρει ο Μπάρκας.

19:06

90'+2: Κίτρινη στον Κρίστινσον για καθυστέρηση.

19:04

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:58

84': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο από δεξιά, άουτ.

18:56

82': Κίτρινη στον Γιαννιώτα για διαμαρτυρία.

18:53

79': Γιακουμάκης αντί Μπογέ, τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

18:52

79': Κίτρινη στον Οικονόμου για φάουλ στον Νούνιτς.

18:52

78': Νέο κόρνερ για την ΑΕΛ, το κερδίζει ο Μιλοσάβλιεβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:51

78': Παραχωρεί κόρνερ για την ΑΕΛ ο Γκάλο, εκτελεί ο Μπαργκάν, διώχνει ο Πόνσε.

18:46

72': Μπάλλας αντί Χούμπτσεφ, στην πρώτη αλλαγή της ΑΕΛ.

18:44

71': Φεύγει τραυματίας ο Χούμπτσεφ για την ΑΕΛ, με 10 οι Θεσσαλοί προς το παρόν.

18:41

68': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ και είναι αναγκαστική, έχει πρόβλημα ο Μπακάκης και στη θέση του ο Γκάλο.

18:39

65': Μακρινό σουτ του Χούμπτσεφ, δεν ανησυχεί ο Μπάρκας.

18:37

64': Εκτελεί φάουλ από δεξιά ο Μπογέ, κεφαλιά του Οικονόμου, άουτ.

18:30

57': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο αφύλακτος Μπαργκάν δέχεται την μπαλιά του Νούνιτς, σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής και αριστερά, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:30

56': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ, Γιαννιώτας αντί Κλωναρίδη.

18:29

55': Σουτ του Μπογέ εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

18:23

50': Διαγώνιο σουτ του Πόνσε εντός περιοχής και δεξιά, κόντρα στον Γκοΐκοβιτς και κόρνερ για την ΑΕΚ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:19

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.