0
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Από έναν βαθμό πήραν οι δύο ομάδες σε ένα σχετικά ισορροπημένο ματς, με τους Λάκωνες, όμως, να έχουν δίκαια παράπονα από τη διαιτησία για δύο πέναλτι που δεν τους καταλογίστηκαν.

16:51

Λήξη του ματς! 0-0.

16:48

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινόπουλο.

16:48

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:47

90': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σπάρτη. σέντρα από τα δεξιά, ο Βλαχομήτρος κάνει το σουτ με ανάποδο ψαλίδι, ξυστά δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Γκοτ η μπάλα.

16:40

83': Σέντρα - σουτ του Ουές έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:32

75': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Καινούργιος στη θέση του Μαντζίρη.

16:29

72': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Τσακμάκης στη θέση του Σινγκ.

16:28

71': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελείται από τα δεξιά δυνατά, δεν αποφέρει κάτι.

16:23

Επικρατεί ένταση εκτός των τεσσάρων γραμμών με διαμαρτυρίες για τις αποφάσεις του Ματσούκα.

16:22

65': Μακρινό σουτ του Κωνσταντινόπουλου λίγα μέτρα πίσω από το ημικύκλιο, άουτ η μπάλα.

16:21

63': Το εκτελεί ο Στογιάνοβιτς, διώχνει ο Γκοτ με αυτοθυσία, με την μπάλα και τον... Βραζιλιάνο να χτυπούν στο δοκάρι.

16:20

62': Έντονες διαμαρτυρίες από τη Σπάρτη για πέναλτι. Έχουν δίκιο, ο διαιτητής έχει δείξει φάουλ στα δεξιά της περιοχής, ενώ το μαρκάρισμα του Σινγκ που κλωτσά από πίσω στον Μαντζίρη είναι εντός περιοχής!

16:18

60': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Ποζατζίδης στη θέση του Παπουτσογιαννόπουλου.

16:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Τιεντσέ.

16:07

51': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά. Σέντρα του Παπουτσογιαννόπουλου που γυρίζει την μπάλα στην περιοχή, ο Καραγκούνης πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Πάντος.