-
1
21:20

21:19

Νίκη με ανατροπή και τέταρτη σερί για τους Αρκάδες, που ήταν ανώτεροι στο β' ημίχρονο και ο ΟΦΗ λύγισε στην πίεση που του ασκήθηκε.

21:19

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

21:16

90'+3: Κίτρινη και στον Μεγιάδο.

21:15

90'+2: Κίτρινη στον Ποτουρίδη.

21:14

90'+1: Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ, Κυριακίδης αντί Κουτσιανικούλη.

21:14

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

90'+1: Βαλιέντε αντί Μανιά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα.

21:11

Ο Τσιλιανίδης εκτελεί φάουλ από αριστερά, προβολή του Πασαλίδη, σπουδαία επέμβαση με το πόδι από τον Στρέζο, αλλά σε κενή εστία ο Τόνσο σκοράρει ξανά, 2-1.

21:10

87': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

21:07

84': Σουτ του Μανιά εντός περιοχής, κόντρα στον Κοροβέση και κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:05

82': Τσιλιανίδης αντί Καλτσά, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

21:05

82': Σουτ του Ποτουρίδη από καλή θέση μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

21:04

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Ντίνας πάει να γυρίσει από δεξιά, κοντράρει η μπάλα στον Ιγκλέσιας, ο Παπαδόπουλος διώχνει δύσκολα και στη συνέχεια ο Νέιρα θα κάνει το σουτ στο δεύτερο δοκάρι, με τον Κώτσιρα να διώχνει σωτήρια σε κόρνερ.

20:58

75': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τόνσο, πολύ κακή...

20:56

73': Ο Μανιάς προσπαθεί να κάνει το σουτ κι ενώ είναι πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο, πάνω στη γραμμή διώχνουν οι αμυντικοί του ΟΦΗ. Είναι ασφυκτική η πίεση του Αστέρα.

20:56

73': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Ντίνας αντί Παπαστεριανού.

20:55

72': Η βροχή όλο και δυναμώνει στην Τρίπολη...

20:53

70': Σουτ του Μανιά από πλάγια δεξιά, πολύ άστοχο.

20:50

68': Ο Πασαλίδης πιάνει ωραίο γυριστό σουτ μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Μουνάφο, δεν ήταν δυνατό, ο Στρέζος το εξουδετερώνει.

20:48

65': Δουβίκας αντί Φερνάντεθ, πρώτη αλλαγή και για τον Αστέρα.

20:47

63': Νέιρα αντί Σάσι, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:46

Ο Κυριακόπουλος σεντράρει από αριστερά, ο Καλτσάς κάνει την κεφαλιά, η μπάλα κοντράρει στον Κοροβέση, σουτ του Τόνσο, κόντρα στον Κυριακίδη, νέο σουτ του Τόνσο και 1-1.

20:45

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:39

55': Σουτ του Καλτσά από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής, άουτ.

20:33

49': Σουτ του Κοροβέση στην αντεπίθεση και από θέση μέσα αριστερά, σε κόρνερ διώχνει ο Παπαδόπουλος. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:32

48': Σέντρα του Πλατέλλα από αριστερά, κεφαλιά του Βουό, ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

20:29

46': Μακρινό σουτ του Τόνσο, άουτ.

20:29

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.