-
1
21:27

21:26

Ο Πανιώνιος έσωσε το βαθμό στο φινάλε, σε ματς που ήταν καλύτερος και άξιζε το τρίποντο. Σημαντικό φυσικά και το «Χ» για τους φιλοξενούμενους στη μάχη της παραμονής.

21:25

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:23

Ωραίο σουτ του Άλμπεργκ από θέση έξω δεξιά, κάνει γκελ η μπάλα και... μέσα, 1-1. Φέρει ευθύνη ο Μπάγιτς, που ήταν μέχρι τώρα ο κορυφαίος για τους Βοιωτούς.

21:23

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

21:19

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Μασούρας σουτάρει από θέση έξω δεξιά, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

21:18

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

90': Σουτ του Μασούρα, μπλοκάρει ο Μπάγιτς.

21:17

89': Κίτρινη στον Μπάγιτς για καθυστέρηση κι ενώ ο Γιακουμάκης έχει επιστρέψει στο παιχνίδι.

21:16

88': Σέντρα του Σπιριντόνοβιτς, με τον ώμο βρίσκει την μπάλα ο Σιντί Αλί, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι θα περάσει αυτή. Άλλη μία ευκαιρία για τον Πανιώνιο.

21:15

87': Ο Γιακουμάκης έχει χτυπήσει μετά από σύγκρουση με τον Σαραμαντά, βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

21:13

85': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Βήχος αντί Ιωαννίδη.

21:12

84': Ο Σπιριντόνοβιτς θα κάνει νέο σουτ από θέση μέσα αριστερά, και πάλι σε κόρνερ διώχνει ο Μπάγιτς. Περνά και αυτό χωρίς κάτι σημαντικό.

21:11

83': Σουτ του Σπιριντόνοβιτς εκτός περιοχής, βρίσκει λίγο την μπάλα ο Μπάγιτς και κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:10

82' Δυνατό μακρινό σουτ του Μητρόπουλου, λίγο άουτ η μπάλα.

21:07

79': Ο Σανίνο τα... χώνει σε Καθάριο και συνεργάτες του, γιατί ήθελε να αντικαταστήσει τον Ιωαννίδη με τον Μανγκά και δεν τον ενημέρωσε κανείς για να αναπροσαρμόσει τα πλάνα του!

21:06

78': Μανγκά αντί του τραυματία Καθάριου, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό και αναγκαστική.

21:03

75': Άλμπεργκ αντί Κόρμπου, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

21:01

72': Μακρινό σουτ του Κεϊτά, μπλοκάρει εύκολα ο Μπάγιτς.

20:59

71': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ντουρμισάι, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:56

68': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Μασούρας σημαδεύει το αριστερό δοκάρι με σουτ από το ύψος του πέναλτι και αριστερά.

20:55

67': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Μαρκόβσκι αντί Νανγκίς.

20:49

61': Κίτρινη στον Ιωαννίδη για φάουλ στον Κόρμπο.

20:48

59' Ο Ζησόπουλος βρίσκει δίχτυα με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Στανόγεβιτς, το γκολ δεν μετρά ως οφσάιντ και είναι σωστή η υπόδειξη του βοηθού.

20:46

57': Ο Σπιριντόνοβιτς θα βρεθεί μόνος προ του Μπάγιτς μετά από υπέροχη ασίστ του Ντουρμισάι, θα στείλει άουτ την μπάλα με πλασέ. Μοιραίος για την ώρα ο Αυστριακός για τον Πανιώνιο...

20:39

51': Δυνατό σουτ του Σαραμαντά εκτός περιοχής, μπλοκάρει στη δεξιά του γωνία ο Μπάγιτς.

20:37

49': Νέο χαμένο τετ α τετ για τον Σπιριντόνοβιτς, θα νικηθεί ξανά από τον Μπάγιτς! Χάνει την ευκαιρία για το 1-1 ο Πανιώνιος.

20:34

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Σιντί Αλί αντί Οικονομίδη.

20:34

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.