0
16:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:54

Μετριότατο ματς, με τις δύο ομάδες να παίρνουν δίκαια από έναν βαθμό. Παραμένει πρώτος ο Απόλλων Λάρισας, αλλά νιώθει πλέον «καυτή» την ανάσα του Βόλου.

16:53

Λήξη του ματς! 0-0.

16:52

90'+5: Γέμισμα του Πολέτο, σε εκτέλεση φάουλ έξω από την περιοχή, μαζεύει χωρίς προβλημα ο Μένκα.

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:44

87': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας. Το εκτελεί ο Πολέτο από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:44

87': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Γαρυφαλλόπουλος στη θέση του Τασιούλη.

16:39

82': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Ανδρέου στη θέση του Κρητικού που πέρασε αλλαγή πριν λίγο! Ίσως αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού.

16:39

81': Σουτ του Ριζογιάννη, πολύ άουτ.

16:32

75': Διπλή αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Κρητικός στη θέση του Πεταυράκη και ο Σιώπης αντί του Πέρεθ.

16:29

73': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Λίταινας στη θέση του Μαρκολίνο.

16:27

70': Σουτ του Χατζή έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:25

68': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα Λάρισας! Ωραίο συρτό σουτ του Λούκας Ράμος από το ημικύκλιο έξω από την περιοχή, διώχνει εντυπωσιακά ο Μένκα. Εκτελείται από τα αριστερά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

16:17

61': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Λάρισας. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Πολέτο, πιάνει μια κεφαλιά ο Χατζής, είναι αδύναμη.

16:13

57': Γυριστό σουτ του Ρουγκάλα έξω από την περιοχή δεξιά, πολύ άουτ.

16:13

56': Κίτρινη κάρτα στον Λουκάο.

16:06

49': Σουτ του Καψάλη δεξιά έξω από την περιοχή, πολύ άουτ.

16:04

47': Σουτ του Τασιούλη από το ύψος της περιοχής, απελπιστικά άστοχο.