2
20:52

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό βράδυ από το a-sports.gr.

20:51

Απίστευτο ματς στο Περιστέρι με καταιγισμό γκολ στο φινάλε και νίκη του Ατρόμητου επί του Άρη με 4-2.

20:51

Τέλος στο ματς.

20:50

Ωραίο ένα - δύο Κουλούρη - Ενσικουλού, σουτ του δεύτερου και γκολ, 4-2.

20:49

90+4': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:49

Ο Διαμαντόπουλος σουτάρει από το ύψος της περιοχής, βρίσκει στο κεφάλι του Ρισβάνη η μπάλα και μέσα, 3-2!

20:48

90+3': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:47

Ο Κουέστα έχει βγει αδικαιολογήτως μακριά από την εστία του, ο Κουλούρης τον περνάει άνετα και πλασάρει στην κενή εστία για το 3-1.

20:47

90+1': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:46

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:45

Ο Μπρούνο Γκάμα βγάζει την κάθετη στον Κωνσταντινίδη που πλασάρει εύστοχα και μειώνει σε 2-1.

20:45

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

20:41

86': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ενσικουλού αντί Μπρούνο.

20:38

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καρασαλίδης αντικαθιστά τον Βασιλακάκη.

20:37

81': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μούγιακιτς σουτάρει τεχνικά μέσα από την περιοχή και δεξιά, αλλά ο Κουέστα αποκρούει.

20:32

77': Ξανά παραλίγο αυτογκόλ από τον Ατρόμητο. Σε σέντρα από τα αριστερά του Μενέντεθ, ο Ρισβάνης έβαλε το κεφάλι, με τη μπάλα να φεύγει λίγο δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Μέγερι. Στη συνέχεια, το κόρνερ δεν έφερε κάποιο αποτέλεσμα.

20:31

76': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη. Διαμαντόπουλος αντί Μπάσα.

20:29

73': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, σταματά η φάση για επιθετικό φάουλ στον Κουέστα.

20:25

69': Παραλίγο αυτογκόλ από τον Ατρόμητο. Σε εκτέλεση φάουλ από τα αριστερά, ο Γιαννούλης δεν πιάνει όπως ήθελε την κεφαλιά και τη στέλνει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μέγερι. Κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

20:21

65': Αλλαγή για τον Άρη. Έξω ο Τζανακάκης, μέσα ο Κωνσταντινίδης.

20:20

64': Κίτρινη κάρτα στον Βέλεθ.

20:15

Ο Μπρούνο δίνει στον Γιαννούλη που πασάρει χαμηλά από το αριστερά και ο Κουλούρης με πλασέ στην κίνηση από το σημείο του πέναλτι νικά τον Κουέστα για το 2-0.

20:15

59': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:12

56': Εκτελεί το πέναλτι ο Γιουνές στο κέντρο της εστίας, αλλά ο Μέγερι αποκρούει.

20:11

55': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Μπουσούλατζιτς κρατά τον Μαβράι και τον ανατρέπει.

20:10

55': Ευκαιρία για τον Άρη. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ματίγια από θέση έξω αριστερά, αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μέγερι.

20:10

54': Κίτρινη κάρτα στον Βασιλακάκη.

20:09

53': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Γιαννούλης κάνει χαμηλή σέντρα από τα αριστερά, ο Κουλούρης πιάνει το βολ πλανέ αλλά η μπάλα περνά δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Κουέστα.

20:06

52': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μούγιακιτς παίρνει τη θέση του Μάντσον, που έχει πρόβλημα.

20:01

46': Έναρξη δεύτερου μέρους.

20:01

Αλλαγή για τον Άρη. Ματίγια αντί Κολάσο.

19:46

Καλύτερος ο Ατρόμητος, προηγείται με 1-0 του Άρη χάρις στο γκολ του Σάκιτς στο 16'.

19:46

19:45

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

19:43

43': Κίτρινη κάρτα στον Σιώπη.

19:42

42': Δυνατό σουτ του Κουλούρη, λίγο έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

19:40

40': Πρώτο κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά, διώχνει ο Ρισβάνης.

19:39

39': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:38

37': Από μία κίτρινη κάρτα σε Μάντσον και Μπάσα που... αρπάχτηκαν.

19:36

36': Εκτελεί απευθείας ο Γιαννούλης, αλλά ο Κουέστα μπλοκάρει χωρίς κανένα πρόβλημα.

19:35

36': Φάουλ για τον Ατρόμητο σε καλή θέση, λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή και αρκετά δεξιά.

19:32

32': Οφσάιντ ο Μπρούνο, δεν πρόλαβε να καλυφθεί ο άσος του Ατρόμητου.

19:28

27': Κίτρινη κάρτα στον Μπουσούλατζιτς.