-
0
19:06

19:05

Ο Αστέρας φτάνει στο τρίτο σερί τρίποντο και με 15 βαθμούς πιάνει στην 9η θέση τον Παναιτωλικό. Στους 11 πόντους μένουν οι Ηπειρώτες, 12οι μαζί με τη Λαμία.

19:04

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:04

90'+3: Κίτρινη στον Τζημόπουλο.

19:03

90'+3: Κόρνερ για τον ΠΑΣ, εκτελεί ο Μυστακίδης, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Αστέρα.

19:02

90'+2: Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα, Μπελόκ αντί Μανιά.

19:02

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

Ο αφύλακτος Φερνάντεθ με διαγώνιο σουτ στην κίνηση από θέση μέσα αριστερά αξιοποιεί τη σέντρα του Καλτσά, 1-0.

19:01

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:59

89': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Μανιά.

18:58

88': Μυστακίδης αντί Ξύδα, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:57

86': Ο Δουβίκας σκοράρει με κεφαλιά, σωστά το ακυρώνει το γκολ ο διαιτητής Κομίνης για επιθετικό φάουλ στον Μπουκουβάλα.

18:55

85': Δουβίκας αντί Βλάχου, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:55

85': Σουτ του Παμλίδη από θέση μέσα δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:52

82': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Σκόνδρας αντί του Σιόντη που έχει ενοχλήσεις.

18:46

76': Ωραία ατομική ενέργεια και σουτ του Κριζμάν από θέση μέσα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:42

71': Κίτρινη στον Πασαλίδη για φάουλ στον Ξύδα.

18:40

70': Εκτελεί από αριστερά ο Τόνσο, γυριστή κεφαλιά του Φερνάντεθ, άουτ.

18:39

69': Νέο κόρνερ για τον Αστέρα από σουτ του Καλτσά και κόντρα της μπάλας στον Μπουκουβάλα.

18:38

68': Σουτ του Τόνσο, κοντράρει η μπάλα στον Μιχαήλ, κόρνερ για τον Αστέρα. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:35

65': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Φερνάντεθ πασάρει δεξιά στον Κώτσιρα, ο οποίος θα κάνει το σουτ από κοντά, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:33

63': Παμλίδης αντί Γιάκου, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

18:33

63': Εκτελεί ο Καλτσάς, η μπάλα καταλήγει στον Άνχελ Μαρτίνεθ που θα κάνει κακό σουτ, άουτ.

18:33

62': Κόρνερ παραχωρεί ο Μιχαήλ για τον ΠΑΣ.

18:31

61': Φερνάντεθ αντί Κυριακόπουλου, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.