20:59

20:58

Ο ΠΑΟΚ φτάνει στην 11η νίκη του, με 32 βαθμούς είναι σταθερά στην κορυφή.

20:58

90'+6: Λήξη αγώνα, 0-1.

20:55

90'+4: Κόρνερ κερδίζει ο Μπερτόλιο για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο από την εκτέλεση του ίδιου.

20:55

90'+4: Πλασαριστά εκτελεί ο Ουάρντα σε Ακπόμ, τελικά φεύγει άουτ η μπάλα.

20:54

90'+3: Κερδίζει κόρνερ ο Ουάρντα για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί ο ίδιος, νέο κόρνερ.

20:52

90'+1: Σουτ του Ουάρντα εκτός περιοχής και αριστερά, μπλοκάρει εύκολα ο Σαράνοφ.

20:51

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:50

88': Σέντρα Βάντερσον από αριστερά, κεφαλιά του Μπαράλες, άουτ.

20:49

88': Ο Μπερτόλιο κάνει το μακρινό σουτ, ο Πασχαλάκης αποκρούει.

20:47

86': Σουτ του Ρόμανιτς εκτός περιοχής και αριστερά, άουτ.

20:46

85': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Μαστούρ αντί Επστάιν.

20:44

82': Βαθιά μπαλιά του Βιεϊρίνια στον Λημνιό, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και σουτάρει, με τα πόδια διώχνει ο Σαράνοφ.

20:41

80': Ο Βασιλαντωνόπουλος σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά του Μπαράλες, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

20:36

75': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, Βάντερσον αντί Μπλάζιτς.

20:36

75': Κίτρινη στον Μπαράλες για επικίνδυνο παιχνίδι στον Πασχαλάκη.

20:35

Ο Μπερτόλιο εκτελεί, η μπάλα καταλήγει στον Αντέτζο που θα σουτάρει, ο Κρέσπο βάζει την κόντρα. Είχε προηγηθεί σουτ του Επστάιν, με την μπάλα να βρίσκει στο χέρι του Μάτος, αλλά ήταν ακούσιο.

20:34

73': Κόρνερ παραχωρεί για τη Λαμία ο Βαρέλα.

20:33

72': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ακπόμ αντί Πέλκα.

20:28

67': Ρόμανιτς αντί Ασίγκμπα, πρώτη αλλαγή για τη Λαμία.

20:28

67': Σουτ του Δημούτσου εκτός περιοχής, άουτ.

20:25

64': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Βέρνμπλουμ αντί Πρίγιοβιτς.

20:24

63': Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη στον Κάνιας για πάτημα στον Δημούτσο στη διεκδίκηση της μπάλας. Με 10 μένει ο ΠΑΟΚ.

20:23

62': Σουτ του Πέλκα εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Αντέτζο, αποκρούει ο Σαράνοφ.

20:16

Ο Μάτος εκτελεί φάουλ από δεξιά, προβολή στην κίνηση από τον Βαρέλα, ο Σαράνοφ βρίσκει λίγο την μπάλα, αλλά αυτή καταλήγει στα δίχτυα, 0-1.

20:16

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:14

53': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Ουάρντα αντί Μπίσεσβαρ.

20:12

51': Απαντά στις ευκαιρίες η Λαμία! Ο Σαράνοφ το γέμισμα, ο Επστάιν βγαίνει στην πλάτη του Βιεϊρίνια, κάνει το διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Πασχαλάκης διώχνει με το πόδι.

20:09

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Πέλκας σεντράρει από αριστερά της περιοχής, κοντινή κεφαλιά του Πρίγιοβιτς, ο Σαράνοφ μπλοκάρει σε δύο χρόνους.

20:08

47': Ο Επστάιν εκτελεί από αριστερά, ο Αντέτζο σουτάρει στην κίνηση, μπλοκάρει σχετικά εύκολα ο Πασχαλάκης.

20:07

46': Κόρνερ παραχωρεί για τη Λαμία ο Μάτος.

20:06

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.