3
16:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:53

Δίκαιο διπλό για τον "Γηραιό", προσπάθησε στο ξεκίνημα του β' ημιχρόνου ο Αήττητος, αλλά δεν τα κατάφερε...

16:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αήττητος Σπατών - Ηρακλής 0-3.

16:46

Σουτ Περόνε, δοκάρι, στην επαναφορά ο Παναγιωτούδης κάνει το σουτ, επιχειρεί το τακουνάκι ο Γεωργίου και 0-3.

16:46

90': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

16:45

89': Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ζιαμπάρης αντί του Χασομέρη.

16:43

ΔΟΚΑΡΙ για τον Ηρακλή! Ο Παναγιωτούδης εκτελεί κόρνερ από τα αριστερά, κεφαλιά Μουμίν, οριζόντιο δοκάρι.

16:42

Κόρνερ από τα δεξιά με τον Παναγιωτούδη, Χασομέρης το σουτ, άουτ.

16:39

84': Σουτ Χασομέρη μέσα από την περιοχή, δεν έχει πρόβλημα

16:37

82': Αλλαγή δεύτερη για τον Ηρακλη, Γεωργίου πήρε τη θέση του Ντούνη.

16:37

Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα αριστερά με τον Πασά, πλασέ Περόνε, άουτ.

16:33

16:31

Κίτρινη στον Στάμου.

16:22

67': Οφσάιντ ο Ντούνης, σωστή υπόδειξη.

16:19

Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα αριστερά με τον Ντούνη, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:18

Σουτ Ντούνη, ο Κοκκαλάς απομακρύνει σε κόρνερ.

16:16

Έχει χτυπήσει ο Μαρουκάκης, μικρή διακοπή.

16:13

Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Παναγιωτούδης στη θέση του Μενδρινού.

16:13

57': Σουτ Σπυρόπουλου από το ύψος της περιοχής και αριστερά, μόλις έξω από το αριστερό δοκάρι της εστίας του Βοσνιάδη.

16:11

Ο Μαρουκάκης πέφτει σε μαρκάρισμα του Στάμου, ζητούν πέναλτι οι γηπεδούχοι. Ήταν κοντά η διαιτητής, τίποτα

16:09

Κίτρινη στον Μενδρινό.

16:08

Φάουλ από τα αριστερά με τον Νικλητσιώτη, Μαρούκάκης την κεφαλιά, η μπάλα άουτ.

16:05

Μεγάλη ευκαιρία για τον Αήττητο. Ο Νικλητσιώτης τη σέντρα από τα αριστερά, ο Βοσνιάδης δείχνει να εέγχει, κάνει την προβολή ο Μαρούκακης, άουτ.

16:04

16:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:01

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Αήττητο. Χατζηϊωαννίδης αντί Γροντή