-
1
20:56

20:54

Ο Παναθηναϊκός στην εκπνοή πήρε τον βαθμό, έχοντας πιέσει αρκετά μετά το 60'. Αρνητικός πρωταγωνιστής ο διαιτητής Τζοβάρας, πάντως, με τα πέναλτι που υπέδειξε και με τα οποία σκόραραν οι δύο ομάδες.

20:54

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-1.

20:53

Ο Χατζηγιοβάνης νικά τον Κουέστα, 1-1.

20:52

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟ!

20:51

90'+2: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟ! Ο Μπουζούκης πέφτει στην περιοχή σε διεκδίκηση της μπάλας με τον Σιώπη, περισσότερο το κερδίζει ο ίδιος, παρά τον ανατρέπει ο Σιώπης.

20:49

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:48

89': Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη στον Μακέντα για σκληρό φάουλ στον Σιώπη. Μένει με 10 ο Παναθηναϊκός.

20:44

86': Δυνατό σουτ του Γκάμα εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:44

85': Από μία κίτρινη σε Ματίγια και Κουρμπέλη.

20:43

84': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Σιώπης εκτελεί φάουλ από αριστερά, προβολή του Βέλεθ, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

20:42

83': Ο Πούγγουρας σεντράρει, ο Μακέντα πιάνει την κεφαλιά, θα αποκρούσει με μια σχετική δυσκολία ο Κουέστα.

20:38

79': Μάβραϊ αντί Γκαρσία, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

20:35

76': Κόρνερ κερδίζει ο Μπουζούκης για τον ΠΑΟ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:33

74': Καμπετσής αντί Κάτσε, Χατζηθεοδωρίδης αντί Μαυρομάτη, δύο μαζεμένες αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

20:32

73': Ματίγια αντί Ντιγκινί, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

20:29

70': Ο Μπουζούκης σεντράρει από δεξιά, αφύλακτος ο Ινσούα στο δεύτερο δοκάρι, δεν πιάνει καλά το σουτ, άουτ.

20:25

66': Σέντρα-σουτ του Ινσούα από αριστερά, άουτ.

20:23

64': Δυνατό σουτ του Μπάσα εκτός περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:21

62': Ο Μπουζούκης βρίσκει ωραία τον Κάτσε εντός περιοχής, ο οποίος θα κάνει πολύ κακό σουτ, άουτ.

20:20

61': Κόρνερ κερδίζει ο Ινσούα για τον ΠΑΟ, κακή η εκτέλεσή του.

20:19

60': Νέα ευκαιρία για τον Άρη, σέντρα του Μενέντεθ από αριστερά, αδύναμο πλασέ του Γιουνές από κοντά, ο Διούδης μπλοκάρει.

20:16

57': Σημαντική ευκαιρία για τον Άρη, ωραία κάθετη πάσα του Μπάσα στον Ντιγκινί, που θα κάνει το διαγώνιο σουτ από θέση μέσα αριστερά, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:11

52': Εκτελεί ο Γκάμα, ο Κολοβέτσιος βρίσκει την μπάλα μετά την κεφαλιά του Βέλεθ, κόρνερ ήταν, άουτ έδειξε ο Τζοβάρας.

20:11

52': Κόρνερ κερδίζει ο Γιουνές για τον Άρη.

20:04

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.