1
16:59

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:58

Η Δόξα Δράμας δεν αγχώθηκε ιδιαίτερα μέχρι τη μια ώρα αγώνα, αλλά το εύκολο πέναλτι που κέρδισε η Παναχαϊκή θα μπορούσε να της δώσει ένα μεγάλο «διπλό», αν ο Σούλης δεν έκανε το λάθος που επέτρεψε στον Κουσκουνά να ισοφαρίσει για το τελικό 1-1.

16:57

Λήξη του ματς! 1-1.

16:55

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:54

90': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Αργυρόπουλος, εν τέλει απομακρύνεται η μπάλα.

16:50

87': Κίτρινη κάρτα στον Τσελεπίδη.

16:47

84': Διπλά αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Αργυρόπουλος στη θέση του Κολ και ο Καρατσανάκοφ στη θέση του Μωραΐτη.

16:42

Κεφαλιά - πάσα του Καψάλη, ο Σούλης χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του και ο Κουσκουνάς δεν χάνει την ευκαιρία και εξ επαφής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. 1-1.

16:42

78': ΓΚΟΛ για τη ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ!

16:41

78': Κίτρινη κάρτα στον Μπαϊκαρά.

16:37

Ο Ελευθεριάδης αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί. 0-1.

16:37

74': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:36

72': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ! Ο Βιτλής σπρώχνει τον Κυνηγόπουλο στην περιοχή και αυτός βρίσκεται στο έδαφος. To κέρδισε σε μεγάλο βαθμό ο παίκτης της Παναχαϊκής.

16:33

70': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Μπαϊκαρά στη θέση του Πέρεθ.

16:33

70': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Παπατόλιος στη θέση του Φουρλάνου.

16:30

67': Κόρνερ για τη Δόξα Δράμας. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μάρτινς, δεν αποφέρει κάτι.

16:29

66': Σουτ του Φουρλάνου με το αριστερό, άουτ η μπάλα.

16:26

63': Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κολ, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Μένκα.

16:26

62': Ωραίο σουτ του Κυνηγόπουλου έξω από την περιοχή, διώχνει σε κόρνερ ο Μένκα.

16:24

61': Σουτ του Μωραΐτη από το ύψος της περιοχής, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Μένκα.

16:21

58': Κίτρινη κάρτα στον Ριζογιάννη.

16:21

57': Καλή στιγμή για τη Δόξα Δράμας. O Mαρτίνς βγάζει την κάθετη στον Κουσκουνά, αλλά ο Σούλης τον προλαβαίνει.

16:19

56': Αναγκαστική αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Κρητικός στη θέση του Κρουθ.

16:16

52': Κόρνερ για τη Δόξα Δράμας. Το εκτελεί ο Κρουθ από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.