1
20:58

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια.

20:57

Ανώτερος και αναγεννημένος ο Απόλλων Σμύρνης στην πρεμιέρα του Μπάμπη Τεννέ στον πάγκο. Άξιζε ακόμα και τη νίκη. Σε κακή ημέρα ο Ατρόμητος, δεν δικαιολόγησε με την εμφάνισή του τη δεύτερη θέση, που κατέχει στο πρωτάθλημα.

20:56

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος 1-1.

20:55

"Απόλλων, Απόλλων", φωνάζουν οι οπαδοί του Απόλλωνα Σμύρνης.

20:53

90'+2: Κάτι μεταξύ σουτ και πάσας από τον Ντεφεντερίκο από τα αριστερά, μαζεύει ο Μέγερι.

20:52

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:51

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Βαφέας στη θέση του Μπετινέλι.

20:49

88': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, εκτελεί από τα δεξιά ο Γιαννούλης, με διπλή προσπάθεια σταθερά ο Χουάντερσον.

20:48

87': Κίτρινη στον Κοντοέ.

20:46

85': Σέντρα Ναδάλες από τα αριστερά, διώχνει ο Ρισβάνης, ζητά πέναλτι ο παίκτης του Απόλλωνα, δεν υπάρχει παράβαση.

20:43

82': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Ντεφεντερίκο, πλασαριστά, η μπάλα χάνεται.

20:42

81': Κίτρινη στον Μπρούνο.

20:41

Καλύτερος ο Απόλλωνας Σμύρνης...

20:40

79': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Ναδάλες από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο...

20:39

78': Κίτρινη στον Οριουέλα.

20:37

76': Σουτ Μπρούνο από το ύψος της περιοχής και αριστερά, η μπάλα κοντράρει σε αμυντικό και κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ουμπιντες στην εκτέλεση από τα δεξιά, βγαίνει η μπάλα στο απευθείας χτύπημα άουτ.

20:35

74': Αλλαγή και για τον Ατρόμητο, η τρίτη. Ο Βασιλακάκης αντί του Μάντσον.

20:34

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Ντεφεντερίκο στη θέση του Τριάδη.

20:34

73': Σουτ Μανούσου αέξω και αριστερά, πολλά μέτρα μακριά.

20:34

72': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Ατρόμητο με τον Ούμπιντες, η μπάλα απομακρύνεται.

20:32

70': Κίτρινη ο Μουγιάκιτς.

20:31

69': Κίτρινη στον Ελ Χέλβε.

20:29

67': Μακρινό σουτ Σάκιτς, πολλά μέτρα άστοχο...

20:28

66': Οφσάιντ ο Κουλούρης, σωστή υπόδειξη.

20:25

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μουγιάκιτς στη θέση του Κωτσόπουλου.

20:25

63': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Τριάδης πιάνει βολίδα με φάλτσα από τα αριστερά, ελάχιστα πάνω από το δεξί "γάμα" του Μέγερι.

20:24

62': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Κονέ, διώχνουν οι αμυντικοί του Ατρόμητου εύκολα.

20:23

61': Οφσάιντ ο Κουλούρης, σωστή υπόδειξη.

20:23

61': Φάουλ από τα δεξιά με τον Κονέ, κάνει το γέμισμα από τα 30 μέτρα, κεφαλιά υπό πίεση του Τριάδη στο πρώτο δοκάρι, άουτ.

20:22

Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:21

60': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Ο Μπεντινέλι "αδειάζει" τον Ρισβάνη, σουτ με φάλτσα από τα δεξιά του ημικύκλιου, εντυπωσιακά και σωτήρια σε κόρνερ ο Μέγερι.

20:19

57': Ο Ελ Χέλβε κάνει το σουτ από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:17

55': Καλή στιγμή για τον Απόλλωνα. Ο Μπετινέλι άνοιξε στα δεξιά στον Ακόστα, σουτ διαγώνιο μέσα από την περιοχή, πάνω από την εστία του Μέγερι.

20:16

54': Πρώτη αλλαγή και για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Ναδάλες στη θέση του Τζανετόπουλου.

20:10

Δύο πανό αινιγματικά, αλλά με συγκεκριμένους αποδέκτες και μάλλον αφορούν τη διοίκηση του Απόλλωνα Σμύρνης από τους οργανωμένους της "Ελαφράς Ταξιαρχίας". Το ένα γράφει: "Ο ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, Ο ΑΛΛΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ" και το δεύτερο: "ΕΜΕΙΣ Μ#%$ΟΠΑΝΑ, ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ;", με υπογραφή Β.R.

20:09

Δεν έχουν... βάλει γλώσσα οι φίλαθλοι του Ατρόμητου. Οι Περιστεριώτες έχουν νικήσει κατά κράτος τη μάχη της εξέδρας.

20:07

20:07

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος στη θέση του Κιβρακίδη.