-
2
19:07

19:06

Εξαιρετική εμφάνιση και απόλυτα δίκαιο τρίποντο για την ΑΕΛ, που με 14 βαθμούς ανεβαίνει στην 9η θέση.

19:05

90'+3: Λήξη του αγώνα, 4-2.

19:05

Ο Ντουρμισάι κάνει πολύ ωραίο σουτ εκτός περιοχής, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Κρίστινσον στην αριστερή του γωνία και 4-2.

19:05

90'+3: ΓΚΟΛ για τoν ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:02

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

89': Σουτ του Ντέλετιτς από δεξιά της περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Κότνικ.

18:54

82': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Σαχίτι αντί Μπαργκάν.

18:50

78': Σουτ του Μπαργκάν εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:49

77': Ο Πίτι εκτελεί, η μπάλα κοντράρει στον Πίρις και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο μετά την εκτέλεση του Μπαργκάν.

18:48

76': Κίτρινη στον Μπανανά για χέρι και φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την ΑΕΛ.

18:47

75': Πλασέ του Πίτι εντός περιοχής, ο Κότνικ μπλοκάρει.

18:40

68': Πίτι αντί Φατιόν, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:39

67': Σαραμαντάς αντί Οικονομίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο.

18:36

Αντεπίθεση για την ΑΕΛ, ο Μιλοσάβλιεβιτς πασάρει στον Ντέλετιτς, που από δεξιά της περιοχής «σερβίρει» έτοιμο γκολ στον Νούνιτς, o oποίος σε κενή εστία διαμορφώνει το 4-1.

18:36

64': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:33

61': Σουτ του Καρανίκα, κοντράρει η μπάλα στον Μπανανά και κόρνερ για την ΑΕΛ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

18:32

60': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, Παπαγεωργίου αντί Κότσιτς.

18:31

Ο Ντέλετιτς αποφεύγει υπέροχα τον Κότσιτς και τον Μπανανά, θα νικηθεί από τον Κότνικ από κοντά, ο γκολκίπερ του Πανιωνίου αποκρούει και το σουτ του Νούνιτς, για να γράψει τελικά το 3-1 ο Μπαργκάν σε κενή εστία.

18:30

58': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:29

57': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ! Ο Μπαργκάν σουτάρει, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι, για να ακολουθήσει απόκρουση του Κότνικ σε σουτ του Ντέλετιτς.

18:27

55': Ο Καρανίκας βρίσκει τον Νούνιτς στην περιοχή, που θα κάνει κακό σουτ, άουτ. Βρήκε λίγο η μπάλα στο χέρι του Μπανανά, μοιάζει να ήταν ακούσιο.

18:25

Ο Μπαργκάν μπαίνει ωραία στην περιοχή από αριστερά, πασάρει στον Μιλοσάβλιεβιτς, που θα πιάσει υπέροχο σουτ, η μπάλα βρίσκει πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 2-1.

18:25

53': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:24

52': Κίτρινη στον Πίρις για φάουλ στον Μπαργκάν.

18:21

49': Ο Μπαργκάν κάνει το σουτ πέφτοντας από θέση μέσα αριστερά, με το πόδι διώχνει ο Κότνικ. Στη συνέχεια ακολουθεί πολύ άστοχο σουτ του Χούμπτσεφ.

18:21

49': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Ντουρμισάι.

18:20

48': Κίτρινη στον Ζίζιτς για φάουλ στον Ντουρμισάι.

18:17

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.