1
16:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:53

Μεγάλη νίκη για τον Βόλο μέσα στην έδρα των Τρικάλων και συνεχίζει να ανεβαίνει. Στα πολύ χαμηλά παραμένουν οι Τρικαλινοί.

16:52

Λήξη του ματς! 0-1.

16:49

90'+2: Απευθείας κόκκινη κάρτα στον Ενγκουέμ για δυνατό μαρκάρισμα στον Γκουγκούδη!

16:49

90'+1: Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Φράγκος στη θέση του Μάντζη.

16:48

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:46

88': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ενγκουέμ στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

16:45

87': Κίτρινη κάρτα στον Μάντζη.

16:44

Ο Κότο βγάζει υποδειγματική σέντρα από τα δεξιά, ο Μάντζης πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. 0-1.

16:44

86': ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

16:40

82': Αντεπίθεση για τον ΑΟΤ, σταματάει ως οφσάιντ του Σταματάκου που έβγαινε μόνος μπροστά. Σωστή υπόδειξη.

16:39

81': Εκτελείται από τα αριστερά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

16:39

81': Αλλαγή για τον ΑΟΤ. Ο Ρούνεϊ στη θέση του Γιουκαρή.

16:38

80': Σουτ του Κότο από τα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Ταΐρης.

16:36

78': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ηλιόπουλος στη θέση του Λούκας.

16:28

70': Διπλή αλλαγή για τον ΑΟΤ. Ο Σταματάκος στη θέση του Μακρίδη και ο Τριανταφυλλάκος στη θέση του Καπού.

16:26

O Bόλος δείχνει να ελέγχει το ματς, αλλά και πάλι δεν έχει καταφέρει ακόμα να βρει τον δρόμο για τα δίχτυα.

16:18

60': Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:16

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο! Μπαλιά ακριβείας του Μάντζη, φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Κότος, κάνει το σουτ, αλλά ο Ταΐρης τον νικάει στο τετ-α-τετ με το στήθος, ξανακάνει το σουτ, κόρνερ.

16:12

54': Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:11

54': Κόρνερ για τον Βόλο. Εκτελείται συρτά από τα αριστερά, νέο κόρνερ.

16:10

52': Κίτρινη κάρτα στον Γκότοβο.

16:10

52': Κίτρινη κάρτα στον Καπό.

16:08

51΄: Σουτ του Τσιάρα μέσα από την περιοχή δεξιά, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Καραγκιολίδης.

16:06

48': Κόρνερ για τον Βόλο. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.